İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 135 Kez Okundu

YouTube Süper Teşekkür Test Ediyor

Youtube uygulaması neredeyse tüm dünya tarafından bilinmekte olan popüler bir video izleme uygulamasıdır. 68 ülkede hizmet veren Youtube uygulaması ‘’Süper Teşekkür’’ özelliği ile beraber birçok içerik üreticisine para kazandırmayı amaçlamaktadır. Youtube kullanıcıları içeriklerini beğendiği insanlara bu yöntem ile para desteği yapabilir ve özel yorumlar yapabilirler.

Çevrimiçi video paylaşımı platformu ve canlı yayın imkânı sunan Youtube platformu birçok içerik üreticisine iyi miktarlarda para kazandırmaktadır. Youtube kullanıcıları yeni gelen bir özellik olan Süper Teşekkür özelliği ile beraber kullanıcıların yapmış olduğu özel yorumlarla para kazanabilmektedir. Bahşiş niteliği taşıyan bu özellik kullanıcıların belirli tutarlarda parayı içerik üreticilerine yollaması bir nevi bahşiş olmaktadır.

Youtube Süper Teşekkür Özelliği Nasıl Kullanılır?

Henüz Türkiye’de yayınlanmayan bu özellik 68 ülkede kullanılabilmektedir. Bu özelliği kullanabilmek için kullanıcıların bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Henüz test aşamasında olan Süper Teşekkür özelliği, belirli bir tutarda destek yapılmasını sağlamaktadır. Miktarlar 2 dolara kadar inen bu miktarlar neredeyse tüm insanların katılım yapabileceği bir özelliktir. Youtube Süper Teşekkür özelliği kullanabilmek için,

  • Öncelikle beğenilen videoya gelerek Süper Teşekkür satın al bölümüne tıklanması gereklidir.
  • Bağışlanmak istenen miktar belirlenmelidir. Bu miktarlar 2 dolar, 5 dolar, 10 dolar ve 50 dolarla sınırlıdır.
  • Sonrasında kredi kartı veya banka kartını güvenilir bir şekilde bilgilerini girdikten sonra satın al butonuna tıklamanız yeterlidir.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra ekranınıza balon animasyonları ile Teşekkürler yazısı belirir. Bu sayede ödemiş olduğunuz para direk olarak Youtube içerik üreticisine gider ve bu sayede gelen paraları çekerek kullanabilir. Bu sayede birçok içerik üreticisi para kazanabilmektedir.

Youtube Süper Teşekkür Özelliği ve Diğer Özellikler Hakkında

Youtube’nin yeni özelliği olan Süper Teşekkür özelliği bir bakıma Super Chat gibi özellikler ile benzerlik göstermektedir. Super Chat özelliğine bakacak olursak, Youtube canlı yayın açan kullanıcılar canlı yayın sırasında bir takım para bağışları alarak, bağış atan kişinin yorumlarını okumaktadır. Kullanıcılar bu özellik ile beraber istedikleri miktarda para atarak canlı yayın sohbet kısmında yorumlarının öne çıkmasını sağlamaktadır.

Süper Teşekkür özelliği ise Super Chat özelliği ile benzerlik gösterir. Süper Teşekkür özelliğinde yine para ile bağış atarak yorumunuz, içerik üreticisi tarafından cevaplanabilmektedir. Bu özellikler sayesinde insanlar platform üzerinde daha çok etkileşimde bulunabilir ve içerik üreticileri ile beraber düşüncelerini paylaşabilirler.

Süper Teşekkür Özelliği Hangi Ülkelerde Kullanılmaktadır?

Super Chat gibi özellikler şu an neredeyse Youtube kullanan tüm ülkelerde geçerlidir fakat Süper Teşekkür özelliği henüz sadece 68 ülkede kullanılmaktadır. Bu ülkeler arasında Almanya, Amerika, Japonya, İtalya, Hindistan gibi ülkelerde faaliyete geçmiş durumundadır. Tabi tüm bu ülkelerin dışında 64 ülkede daha deneme aşamasındadır. Süper Teşekkür özelliğine bakıldığı zaman belirlenmiş olan bazı kurallar bulunmaktadır. Bu kurallar bizzat Google tarafından yayınlanmış olan kullanılabilirlik politikalarıdır, bu politikalar,

  • Öncelikle bu özelliği kullanacak olan Youtube hesabının para kazanmaya başlayan bir içerik üreticisi olması zorunluluğu bulunmaktadır.
  • İçerik üreticilerinin Youtube iş ortağı olmaları gerekmektedir şu an olarak bu politika geçerli olsa da Youtube yapımcıları ileride bunlara gerek olmadığını söyleyebilir.

Bu özelliği kullanabilmek için öncelikle Youtube Studio’ya girmeniz gerekir. Sonrasında sol bölümde bulunan para kazanma özelliğine tıkladıktan sonra, Super sekmesi bulunmaktadır. Bu sekme üzerinde bulunan talimatları yerine getirmeniz gerekmektedir. Eğer burada Super bölümünü görmüyorsanız bu özelliği henüz kullanamazsınız demektir.


Yorum Yap


Youtube Katıl Nedir, Nasıl Açılır?

1 Yıl Önce 2189 Kez Okundu

Youtube Abone Ücretleri

1 Yıl Önce 2172 Kez Okundu

Instagram Eski ve Silinen Mesajları Görme

1 Yıl Önce 2124 Kez Okundu

Instagram Beyaz Ekran Sorunu ve Çözümü

1 Yıl Önce 2109 Kez Okundu

En İyi Stalk Uygulamaları

1 Yıl Önce 2143 Kez Okundu

Instagram Sponsorluk Reklamları Onaylanmıyor

1 Yıl Önce 2096 Kez Okundu

Youtube Katıl Nedir, Nasıl Açılır?

1 Yıl Önce 2189 Kez Okundu

Youtube Abone Ücretleri

1 Yıl Önce 2172 Kez Okundu

En İyi Stalk Uygulamaları

1 Yıl Önce 2143 Kez Okundu

Instagram Eski ve Silinen Mesajları Görme

1 Yıl Önce 2124 Kez Okundu

Instagram Beyaz Ekran Sorunu ve Çözümü

1 Yıl Önce 2109 Kez Okundu

Instagram Sponsorluk Reklamları Onaylanmıyor

1 Yıl Önce 2096 Kez Okundu