İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 116 Kez Okundu

Youtube Para Kazanma Özelliği Nasıl Açılır?

YouTube para kazanma açma nasıl yapılır? Youtube günümüzde bir video izleme ve paylaşma platformu olarak oldukça popülerdir. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi de para kazanma seçeneği sunmasıdır.

Böylece gerekli koşulları sağlayan kişiler sadece video çekerek bir gelir kazanabilir. Bunun getirdiği cazibe nedeniyle her geçen gün çok sayıda kişi platformdaki yayıncılar arasına katılır. Ancak bir süre sonra paranın nasıl kazanılabileceği, neler yapılması gerektiği gibi birçok soru da sorulmaya başlanır.

Zira platforma yeni gelen bir kullanıcı, doğal olarak herkesin malumu olan birçok özelliği bilemez. Böyle olunca aktif olarak da kullanamaz. Peki, burada bilmeniz gerekenler nelerdir?

YouTube Para Kazanma Şartları Nelerdir?

YouTube para kazanma şartları 2020 sorusunun temel nedeni, insanların her yıl bunların güncellenebileceğini düşünmesidir. Zira çoğu kişinin hatırladığı üzere bazı dönemlerde konu üzerinde yenilikler de yapılmalıdır.

Eğer platformdan bir gelir elde etmek istiyorsanız, bazı kuralları bilmeniz ve bunları sağlamanız gerekir. Aksi halde kazanca başlamanız mümkün değildir. Bunlar şöyledir;

 1. Minimum 1,000 abone,
 2. 10,000 kanal görüntülemesi,
 3. Geçmiş 12 ayda 4,000 saat izlenme

Şayet platform üzerinden kazanca başlamak istiyorsanız, bunların hepsi sağlanmak durumundadır. Ardından da başvuru gerçekleştirilir.

YouTube Para Kazanma Aktif Hale Getirme

YouTube para kazanma aktif etme özellikle platformun yeni üyeleri arasında oldukça merak edilir. Burada öncelikle yukarıda saydığımız üç maddenin harfiyen yerine getirilmesi gerekir. Aksi durumda başvuru da yapılamaz. Ardından şu seçenekler takip edilir;

 1. Youtube’a masaüstünden giriş yapın.
 2. Platformda oturum açın.
 3. Sol tarafta kanal ve durum üzerine tıklayın.
 4. Etkinleştir butonunu seçin.
 5. Koşulları okuyun ve onaylayın. Ardından da talimatları izleyin.

Peki, ödemeler nasıl alınır? Bunun için Google AdSense hesabınızda oturum açmanız gerekir. Eğer yoksa bir tane açmanız şarttır. Ardından ürettiğiniz ve ilerleyen tarihlerdeki videolardan para kazanabilmek için, reklamlar belirlenir. Tüm bu işlemler sonlanınca YouTube gerekli incelemeleri yapar. Bu süreçte tek yapmanız gereken beklemedir. Onay gelmezse gerekli düzenlemeler yapılarak tekrar başvurulmalıdır.

YouTube Kanalı Açma

Peki, YouTube kanalı nasıl açılır? YouTube’dan nasıl para kazanılır diye soran birçok kişi, kanal oluşturmaya da bakar. Bunun temel nedeni karışık olduğunun düşünülmesidir. Ancak oldukça kısa ve pratik bir işlemdir. Peki, burada neler yapılır?

 1. Öncelikle bir Gmail hesabınız olmalıdır. Yoksa açmak şarttır.
 2. Hesap ayarlarını yapın.
 3. YouTube’a girin. Oturum açın.
 4. Video yükleme gibi işlemleri deneyin. Platform böylece kanal oluşturmanızı belirten ve talimatları içeren bir metni karşınıza getirir.

Ardından yalnızca söz konusu talimatları takip ederek, kanalı oluşturma kalır. Ardından gerekli düzenlemeleri yapabilir, ilk videonuzu hemen paylaşabilirsiniz. Ancak para kazanmak için bahsettiğimiz kurallar tamamlanmalıdır.

YouTube Etkileşimleri Nasıl Arttırılır?

Youtube para kazanma özelliği nasıl açılır sonrasında en çok sorulan sorulardan bir tanesi de abone, izlenme gibi etkileşimlerin nasıl sağlanacağıdır. Burada öncelikle platformun belirli bir saniyeye kadar olan izlenmeleri saymadığı bilinmelidir.

Bu nedenle izleyicileri ilk saniyeden itibaren kendinize bağlamanız gerekir. Beğeni ve abone olmaya yönelik çağrı yapmak olumsuz karşılanacağı için video ortalarında verilmelidir. Başlangıçta videonun konusunun ne olduğu gibi durumlardan bahsedilmelidir. Ayrıca kalite, özgünlük, çözünürlük, düzen gibi birçok maddeye de dikkat edilmelidir.

Ancak bunların hepsi temel maddeler içindedir. Eğer daha kısa sürede sonuç almak istiyorsanız, firmamız size abone ve izlenme yönünde hizmetler sunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.


Yorum Yap