İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 97 Kez Okundu

Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Hatası

2010 yılından bu yana hayatımızda olan Instagram, günümüzde birçok insan tarafından kullanılan popüler bir platform olmuştur. Fotoğraf ve video paylaşımları, dünyanın diğer ucuyla anında iletişim kurma seçeneğiyle oldukça kullanışlıdır.

Ayrıca oldukça yenilikçi ve dinamik bir yapısı olup, bu kapsamda sürekli yeni özellikler getirir. Bu gibi nedenlerle üye sayısı sürekli artar. Bununla beraber bazı durumlarda kullanıcılar üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu Instagram hatası alabilir. Teknik bir hata olan bu durum,

Instagram’a giriş yapma,

Hikâye paylaşma,

Fotoğraf-video paylaşma,

Birini takip etme gibi durumlarda görülür.

Peki, eğer bir engelleme veya kısıtlama almamışsanız bu hatanın çözümleri nelerdir?

Uygulamayı Güncelleme

Instagram kullanıcıların büyük çoğunluğu tarafından mobil aplikasyon üzerinde kullanılır. Dolayısıyla gerek aplikasyon, gerekse platform zaman zaman güncellemeler alır. Herkesin de bildiği üzere bunlar çoğu zaman otomatik şekilde halledilir. Ancak bu durum, her zaman için geçerli değildir. Zira bazı istisnaların da mevcut olduğu malumdur.

Dolayısıyla bir güncelleme gelmişse ancak yapılmamışsa, platformun işleyişini olumsuz etkiliyor olabilir. Bu nedenle güncel değilse, gerekli güncelleme işlemleri yapılmalıdır. Ardından da durumun çözülüp, çözülmediği test edilmelidir.

Telefonu ve App Store’u Güncelleme

Her ne kadar çoğu kişi Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasını telefon veya App Store ile ilgili düşünmese de, dolaylı olarak ilgisi büyüktür. Zira gerek telefon, gerekse App Store güncel değilse Instagram’ın yeni güncellemesi görünmeyebilir. Böylece hata da oluşabilir.

Burada öncelikle telefonun güncellik durumuna bakılır. Çünkü telefon güncel değilse, App Store yeni sürümleri de görülmeyebilir. Bu tamamlanınca, market güncellenir ve Instagram update gelip, gelmediği kontrol edilir. Eğer görülüyorsa yapılarak, durumun devam edip, etmediğine bakılır.

İnterneti Kontrol Etmek

Eğer internetinizle problem yaşıyorsanız veya sinyal zayıflığı varsa, da bu problem görülebilir. Dolayısıyla çözüm için interneti kapatıp-açmak gerekir. Eğer mobil veriden giriş yapıyorsanız, paketin bitip, bitmediği kontrol edilir.

Bu işlemler ardından Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu çözüm durumu teyit edilir.

Instagram’ı Silip Tekrar Kurma

Eğer bu işlemler ardından sorun devam ediyorsa, aplikasyonda herhangi bir problem bulunabilir. Bunun çözümlerinden biri de silerek, tekrar kurmadır. Böylece sorunlar da giderilebilir. Tek yapılması gereken cihazınızın ayarlar bölümüne girerek, uygulama kaldırma ekranına erişmedir. Sonrasında ise Instagram kaldırılır.

Ardından App Store’a girilerek, tekrar yüklenir.

Farklı Cihazdan Deneme

Eğer uygulamayı almaya devam ediyorsanız, farklı bir cihazdan denemeniz de tavsiye edilir. Böylece problemin kaynağının normalde kullandığınız cihaz olup, olmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Eğer problem devam ediyorsa konuyla ilgili olarak Instagram ile iletişime geçerek sorunu ve denediğiniz çözümleri anlatarak, ne yapabileceğinizi sorabilirsiniz.

Hesabı Dondurmak ve Geri Açmak

Eğer üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasını alıyorsanız, bunun bir çözümü de hesabınızı dondurmak ve ardından geri açmadır. Bu durum probleminize bir çözüm getirebilir. Bunun için öncelikle işlemlerin aplikasyon üzerinden yapılmadığını, masaüstü sürümü açmak gerektiği bilinmelidir.

Bunun için bilgisayardan Instagram’a giriş yaptıktan sonra profil sayfası açılır. Ardından da profili düzenle kısmı açılır. Ardından dondurmak için diğer işlemler tamamlanarak, 4-5 saat gibi bir süre beklenir. Ardından da geri açılır.

Hesabınızın donuk kaldığı süre boyunca profiliniz görülmez. Bu durum fotoğraf ve beğenilerin de görülmemesi demektir. Ancak aktif hale getirdiğinizde hepsi geri gelir. İşlem haftada bir kez yapılabilir.


Yorum Yap