İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 159 Kez Okundu

Twitter Yeni Para Kazanma Yöntemini Açıkladı

Twitter, geçtiğimiz haftalarda Spaces özelliğini duyurmuştu. Yeni güncelleme ile birlikte son zamanlarda revaçta olan Clubhouse’a benzer bir deneyim sunmaya başlamıştı. Sesli bir şekilde  konuşmaya imkan veren bu özellik, toplu konuşmalara imkan veriyordu. Twitter yeni bir güncelleme ile gündeme geldi. Twitter yeni para kazanma yöntemini açıkladı ve bilekli Spaces odalarını açıkladı. Bu odalar ile yüksek takipçili kişilerin kazanç elde etmesi sağlanacak.

Son zamanlarda oldukça fazla kullanıcısı olan Clubhouse, birçok platformun ilgisini çekmişti. Sesli bir şekilde sohbet etmeye imkan veren özelliği ile platform, kısa süre içerisinde milyonlarca farklı kullanıcıya erişmişti. Kullanıcılar bu uygulamaya o kadar ilgi gösterdiler ki, büyük platformlar da benzer özelliklere sahip güncellemeler ile ortaya çıktılar. Facebook ve Twitter sesli konuşma özelliğini kendisine ekleyerek yeni bir güncelleme çıkartmıştı.

Twitter’ın bu rekabet içerisinde çıkardığı özellikte ise Spaces isimli odalar bulunuyor. Bu odalarda Clubhouse uygulamasına benzer sohbet imkanı sunuluyor. Fakat platform bu özelliği daha ileriye taşıma kararı aldı. Biletli Spaces odaları ile birlikte yeni bir güncelleme sunuldu. Yeni güncellemenin detayları ise açıklandı.

Biletli Spaces Odaları Nasıl Kullanılacak?

Twitter yeni çıkardığı özellik için bütün kullanıcılarına kullanım imkanı sunmuyor. Kullanıcının bu odaları kullanabilmesi için en az 1000 takipçisinin olması gerekiyor. Ayrıca uygulamanın sunduğu tek koşul da takipçi sayısı ile de sınırlı değil. Bir ay içerisinde en az üç defa Spaces odalarında ev sahipliğinde bulunmuş olması gerekiyor. 18 yaşının altındaki Twitter kullanıcıları biletli Spaces odaları özelliğini kullanamayacak.

Twitter yeni çıkardığı özelliği ilk olarak yalnızca Amerika için sundu. Bir süre sonra bu özellik bütün ülkelerde aktif olarak kullanılabilecek. Henüz deneme sürecinde olan özellik, farklı ev sahipleri ile deneniyor.

Twitter Üzerinden Gelir Sağlanacak

Twitter’ın yeni çıkardığı özellik yüksek takipçili hesapların kazanç elde etmesine yardımcı olacak. Platform, kullanıcılarının kazanç sağlaması için Stripe ile çalışma yürütüyor. Eğer planlanan yöntem uygulanır ise kullanıcılar platform üzerinde, komisyonlar kesildikten sonra %80 kazanç sahibi olacaklar.

Twitter biletli Spaces odaları için bilet satma hakkı verecek. Fenomenler sahip oldukları biletleri satarak kazanç elde edebilecekler. Ancak kazanç sağlamak için belirli bir oranları bulunacak. Buna göre kişiler 100 TL’ye bilet sattıkları zaman %30 Google Play Store üzerinden komisyon olacak kesilecek. Geri kalan paranın ise %20’si Twitter’ın olurken, %80’i kullanıcıya kalacak. Kullanıcılar sattıkları her bilet için kazanç sağlayabilecekler.

Twitter’ın Beklenilen Özellikleri

Twitter son güncellemeleri ile birlikte kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarıyor. Milyonlarca kullanıcısı olan site, her gün binlerce yeni kullanıcı kazanmaya devam ediyor. Super Follows ismi ile bir özelliğin de uygulama içerisinde yer alması bekleniyor. Bu özellik sayesinde kişiler daha fazla görüntülemek istedikleri kişilerin ek içeriklerini görüntüleyebilecekler.

Ayrıca Twitter Blue ismi ile bir abonelik sisteminin de platformda yer alması bekleniyor. Bu abonelik sistemi ile birçok Twitter kullanıcısı rahat bir kullanım sağlayacak. Kişiler bu özellik ile gönderilen tweetleri geri çekebilecek ve koleksiyona kayıt yapabilecekler.

Twitter Takipçi Satın Almak

Biletli Spaces odalarını yalnızca 1000 ve üzerindeki takipçi sayısına sahip profiller kullanabilecekler. Kullanıcılar kısa bir süre içerisinde yüksek takipçili bir hesaba sahip olmak için satın alma işlemi gerçekleştirebilirler. Satın alırken kişiler ihtiyaç duydukları kadar takipçiyi hesaplarına tanımlayabilirler. Takipçi satın alan kullanıcılar, özellik Türkiye’ye geldiği andan itibaren odalarda yer almaya başlayabilirler. Bu özellik ile birçok kullanıcı ek kazanç sağlayabilecek.


Yorum Yap