İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 98 Kez Okundu

Twitter'da Canlı Oda Açamıyorum

Twitter canlı oda açamıyorum sohbet odası açmak isteyen ancak başarısız olan kişilerin sorguladığı sorular arasındadır. Her ne kadar sohbet odaları yeni kullanıma sunulsa da,  birçok üye arasında kısa sürede popülerlik yakalamıştır.

Ancak bazı kullanıcılar oda açmaya kalkarken olumsuz durumlar ile de karşılaşmıştır. Eğer telefondan giriliyorsa nedenler şöyle verilebilir;

  1. Cihaz güncel olmayabilir
  2. Uygulama güncel olmayabilir
  3. Uygulamada sorun olabilir

Dolayısıyla bu maddeleri tek tek inceleyerek çözüm bulabilir. Spaces adı verilen bu özellik henüz yeni olduğu için birçok kişi gerek nasıl kullanacağını, gerekse olumsuz bir durum olduğunda neler yapabileceğini bilemez. Peki, bu gibi durumlarda ne yapılmalıdır?

Twitter Canlı Oda Nasıl Açılır?

Twitter sohbet odaları nasıl açılır? Platform tarafından yeni kullanıma sunulan bu özellik, kısa sürede büyük bir popülerlik yakalamıştır. Bunun da etkisiyle her gün çok sayıda kişi burada bir hesap açmak ister. Eğer aşağıdaki işlemler uygulanırsa, kısa sürede bir çözüm getirilebilir;

  1. Twitter uygulamasına giriş yapılır.
  2. Eğer hesaptan çıkış yapılmışsa, kullanıcı adı ve şifreyle tekrar girilir.
  3. Platformun sağ alt köşesinden artı simgesine tıklanır.
  4. Karşınıza gelen seçenekler arasından Spaces seçilir.
  5. Odaya bir isim girilir.

Tüm bu işlemler ardından start your spaces yazısına tıklanır. Böylece hemen yanına girilebilir. Ancak teknik bir hata, arıza varsa odalar açılmayabilir. Peki, bu durumda neler yapılmalıdır?

Cihazı Güncelleme

Twitter sohbet odası açamıyorum diyorsanız, ilk nedeni cihazın güncel olmaması belirtilebilir. Zira bu durumda gerek Google Play, gerekse Twitter güncelleme alamayabilir. Böylece Spaces özelliğinde bir aksaklık yaşanabilir.

Bu durumu çözmek için öncelikle cihazın güncellemesi yapılır. Ardından da Play Store ve uygulamaya güncelleme gelip, gelmediği kontrol edilir. Eğer burada da bir update varsa gerekli işlemler hemen sağlanmalıdır. Ardından durumun çözülüp, çözülmediği kontrol edilir. Giriş yapabiliyorsanız diğer maddeleri denemeniz gerekmez.

Google Play Store Güncelleme

Android ve IOS işletim sistemlerinde bulunan Play Store’lar, çoğu kullanıcı tarafından sıkça güncellenmez. Bunun iki nedeni vardır. İlki kendi kendine sağlanması, ikincisi ise birçok kişinin farkında olmamasıdır.

Twitter sohbet odası açamıyorum diyorsanız, bunun nedenlerinden biri de budur. Zira uygulamanın güncel olmaması, bazen beraberinde platformun güncel olmamasını getirebilir. Dolayısıyla Store güncellemesi yapmak, Twitter canlı odaya girememe durumuna bir yanıt verebilir.

Ancak bu durum da bir sonuç getirmemişse farklı çözümler incelenmelidir.

Twitter Güncelleme

Twitter sohbet odası nasıl kurulur oldukça kolaydır. Eğer yukarıda bahsettiğimiz maddeler harfiyen izlenirse bir çözüm bulunabilir. Ancak platform güncel değilse özellik kullanılamayabilir. Gerek özelliğin tanıtıldığı update’in alınamaması, gerekse en son güncellemenin yapılmaması buna sebep olabilir.

Peki, bu durumda ne yapılmalıdır? Burada öncelikle ilk iki durumdan emin olmanız gerekir. Zira cihaz güncel değilse, Play Store en son güncellemesini almayabilir. Bu durumdan da Twitter etkilenir. Eğer Cihazınız ve Play Store güncelse aplikasyon kontrol edilmelidir.

Günümüzde birçok kişi uygulamaların otomatik güncelleme alması sebebiyle doğal olarak kontrol etmez. Ancak buna sayılabilecek ve istisna olmayan birçok durum da vardır. Bu sebeple manuel kontrol yapılarak, update yapılmalıdır.

Twitter’ı Yeniden Kurma

Eğer tüm durumlar çözüm vermemişse, uygulamayı akıllı telefondan kaldırıp, tekrar kurma da denenebilir. Zira bazı durumlarda aplikasyonda sorun yaşanabilir. Örneğin güncellemenin yarıda kesilmesi, kurumun tamamlanamaması gibi durumlarda oluşabilir.

Peki, bu nasıl yapılır? Burada yalnızca ayarlar üzerinden uygulama kaldırma ekranına erişmeniz gerekir. Ardından da silinip tekrar kurulur.


Yorum Yap