İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 108 Kez Okundu

Twitch’de Kimi Ne Kadar İzledim [Çözüldü]

Twitch’de kimi ne kadar izledim açısından kanal analizini doğru yapmak, kişilere daha aktif ve verimli bir kullanım yapmalarına imkân sağlar. Böylece hesaplar daha ileri noktalara, daha kolay ulaşabilir.

Twitch ilk sunulduğu günden bu yana, en başta oyun severler ve yayıncıları tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştır. Her platformda olduğu gibi, burada da yayını daha fazla kişinin izlemesini sağlamak oldukça önemlidir.

Bunu sağlamak için çok sayıda yöntem vardır. Ancak her şeyden önce bilginin, güç olduğu bilinmelidir. Eğer sayfanız hakkındaki istatistikler, kavramlar bilinmezse yükselmeniz de oldukça zordur.

Twitch İstatistikleri Nasıl Güncellenir?

Twitch kanal istatistikleri incelemesinde nasıl ve hangi aralıklarla güncellendiğini bilmek de önemlidir. Böylece kişiler hesapları hakkında ayrıntılı ve doğru bilgilere, kısa sürede erilebilir. Burada yayınlar, her medya paylaşım ardından güncellenir. Dolayısıyla biter bitmez kontrol yapmak, ne kadar yükseldiğini görmek gerekir.

Burayı düzenli olarak ziyaret etmek, platformda ne gibi bir yol izlenmesi gerektiğinde yardım eder. Zira istatistikler yükselerek devam ediyorsa performanstan memnun olunduğu anlamına gelir. Ancak düşme varsa önlem alınmalıdır. Şayet stabil bir seviye izliyorsa da tedbir alınarak yükseltmeye çalışılmalıdır.

Twitch İstatistik Kavramları Nelerdir?

Twitch en çok izlediğim kanallar listesi kişilere en çok hangi kanalları görmede yardımcı olur. Bununla beraber bilinmesi gereken kavramlar da vardır. Platforma her geçen gün yeni üyeler kaydolduğu için, söz konusu maddeler bilinemeyebilir.

Eğer bunlara önem verilmezse ve kendinizi büyütmek istiyorsanız, aşağıdaki kavramları bilmeniz ve dikkat etmeniz gerekir;

 1. Ortalama izleyici
 2. Canlı izleme
 3. Yeni takipçi
 4. Gelir
 5. Gelir dökümü
 6. Yayın Videosu Yapım Kiti
 7. İzleme dökümü

Peki, bunlar nedir?

Twitch İzleyici ve Takipçi Görme

Twitch üzerinde kişilerin kaç takipçiye sahip olduğu kadar, izleyici kitlesi de büyük öneme sahiptir. Bu rakamları doğru analiz etmek, kişilere kendilerini daha iyi ve planlı şekilde büyütmelerine yardım eder. Twitch bunun için farklı araçlar sunar. Bunlar maddesel olarak şöyledir;

 1. Ortalama izleyici: Bu sayı ortalama ve eş zamanlı nitelikte izleyici durumunu gösterir.
 2. Canlı izleme: Canlı yayının tekil bakımdan toplam kaç kişi tarafından izlediğini gösterir.
 3. Yeni takipçi: Aldınız yeni takipçi sayısına işaret eder.
 4. İzleme dökümü: Kendinize ait takipçiler, toplam izleyiciler ve birçok farklı bilgileri içeren bağlantıdır.
 5. En iyi klipler: Kişilerin kanalında en fazla izlenen kipleri temsil eder.

Twitch ne zamandır takip ediyorum açısından bu istatistikler, kanalınızı doğru değerlendirmenizi sağlar. Eğer en fazla hangi videolarınızın izlenme aldığını tespit ederseniz, gelecekteki videoları da benzer kapsamda hazırlayıp, kendinizi yükseltebilirsiniz. Ayrıca canlı yayına kaç kişi geldiğini görmek de önceki performanslarınızla karşılaştırma yapmanızda destek olur.

Twitch Gelir İzleme

Twitch’de bilindiği üzere gelir de elde edilebilir. Dolayısıyla bunların doğru bir şekilde izlenmesi, takip edilmesi önerilir. Böylece bir önceki döneme göre nasıl bir performans sergilediğiniz kolayca tespit edilebilir. Twitch gelir görme açısından platform şu gibi seçenekler sunar;

 1. Gelir: Sayı toplam gelir, Twitch payı, ücret ve vergi gibi durumları gösterir.
 2. Gelir dökümü: Bahsetmiş olduğumuz toplam gelir içindeki prime ve hediye abonelikler, bitler, oyun satışları, reklamlar, promosyonlar, uzantılar ya da öteki bit işlemler tarzı gelirlere dair detaylı bilgi sağlar.

Bunları düzenli şekilde takip etmek önerilir. Böylece kötü bir gidişat varsa müdahale edebilir, durumu sonlandırabilirsiniz. Eğer düşme görüşmeye başladıktan sonraki yayınlarınızda yaptıklarınızı düşünürseniz, ona göre planlama yapabilirsiniz.

 


Yorum Yap