İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 187 Kez Okundu

Tiktok’ta Gül Kaç TL? Gül Atınca Ne Olur?

Tiktok’ta Gül Kaç TL? Gül Atınca Ne Olur?

TikTok canlı yayın son zamanlarda birçok kullanıcı tarafından kullanılmaya başlamıştır. Böylece TikTok gül kaç TL gibi hediyelere yönelik sorular da çoğalmıştır.

Sosyal medya platformlarından para kazanmak için farklı yöntemler vardır. Bunlar her kullanıcı arasında popülerdir. Bunlardan biri olan TikTok için de nasıl para kazanılacağı, nelerin uygun olduğu sıkça sorulur. Bunlardan bir tanesi de canlı yayınlar ve bağışlar ile alakalıdır.

Bilindiği üzere TikTok kullanıcıları canlı yayınlar açabilir. Yayına giren üyeler de onlara istedikleri hediyeleri bağış kapsamında atabilir. TikTok burada oldukça fazla seçenek bulundurur. Bununla beraber yeni birçok kullanıcı TikTok’ta gül kaç TL, gül atınca ne olur gibi soruları sormaktadır. İşte bağışlarla ilgili bilmeniz gereken her şey…

TikTok Hediye Nedir?

TikTok hediyeler, kullanıcılar tarafından yayıncıya gönderilen bağışlardır. İzleyen kişi arzu ederse yayıncıya bir hediye seçerek, yollayabilir. Böylece karşıdaki kişinin para kazanmasında yardımcı olur. Eğer göndermek istiyorsanız şu maddeler takip edilmelidir;

 1. TikTok uygulamasına giriş yapın.
 2. Hesabınız kapalıysa kullanıcı bilgilerinizle erişim yapın.
 3. Herhangi bir canlı yayına katılın.
 4. Ekrandaki gül butonuna dokunun. Ardından sağ alt taraftan hediye kutusunu seçin.

Ardından karşısınıza gelen ekran size hediye puanlarını, fiyatını ve jeton sayısını gösterir. Bunlardan birini seçip, satın alarak anında göndermek mümkündür. TikTok hediye fiyatları 2020 ise birbirinden farklıdır.

TikTok Hediyeleri Kaç TL?

TikTok’ta gül kaç TL gibi hediye fiyatları birbirine göre farklıdır. Peki, bunlara siz ne kadar ödersiniz ve yayıncıya ne kadar gider?

 1. Gül: TikTok gül ne kadar gönderene 25 kuruş’a gider. Alan yayıncıya ise 10 kuruş verilir.
 2. Asa: Gönderen kişiye 17 Türk Lirasına gider. Alan yayıncıya ise 7 Türk Lirası ödenir.
 3. Öpücük: Öpücük gönderene 17 Türk Lirasına gider. Alan tarafa da 7 Türk Lirası ödenir.
 4. Legendary: Bu hediye 96 Türk Lirasıdır. Jeton karşılığı ise 1,000 olmaktadır. Kazanan kişiye ise 43 Türk Lirası ödenir.
 5. Para Yağmuru: TikTok para yağmuru ne kadar? Bu hediye göndermek isteyene 105 Türk Lirasına gider. Yayıncıya ise 65 Türk Lirası ödenir.
 6. Spor Araba: TikTok’ta en pahalı hediye her zaman merak edilir. Bu konuda spor araba gönderen tarafa 3,200 Türk Lirasına verilir. Alana ise 1,300 Türk Lirası verilir.
 7. Görkemli Şato: Hediye TikTon’tan 20,000 jeton ile alınır. Canlı yayın fiyatına bakılacak olduğunda ise 1,920 Türk Lirası görülür. Alana ise 900 Türk Lirası ödenir.
 8. Unicorn: 5,000 jeton veya 480 Türk Lirası fiyatı vardır. Alan tarafa ise 200 Türk Lirası ödenir.
 9. Yat: TikTok’ta yat ne kadar? Hediyeyi göndermek isteyen kişiye 850 Türk Lirasına verilir. Alan kişiye de 350 Türk Lirası gönderilir.

Platformda kullanıcıların tercih edebileceği daha çok sayıda hediye vardır. Bunlardan herhangi biri seçilerek, yayıncıya gönderilebilir.

Para Çekme Nasıl Yapılır?

Peki, yayın açıp hediye aldığınızda bunları nasıl çekebilirsiniz? Platforma yeni katılan ve ilk canlı yayınını açmayı düşenen pek çok kişi bunu sorar. Bunun için önce jetonlarınızdan yüzde 20 oranında komisyon alındığı da bilinmelidir.

Para çekme yapmak için öncelikle gerçek zamanlı hediyeler alanına gelinir. Ekran yüklendiğinde para çekme kısmı fark edilir. Şayet hesabınızda 1USD mevcutsa bu aktif olur. Bununla beraber 20USD görüldüğünde banka hesabına aktarımı yapılır. Dolayısıyla canlı yayınlarda gösterdiğiniz performansı arttırma, aldığınız meblağı daha çabuk çekmenize destekte bulunur.


Yorum Yap


Youtube Katıl Nedir, Nasıl Açılır?

1 Yıl Önce 2189 Kez Okundu

Youtube Abone Ücretleri

1 Yıl Önce 2172 Kez Okundu

Instagram Eski ve Silinen Mesajları Görme

1 Yıl Önce 2124 Kez Okundu

Instagram Beyaz Ekran Sorunu ve Çözümü

1 Yıl Önce 2109 Kez Okundu

En İyi Stalk Uygulamaları

1 Yıl Önce 2143 Kez Okundu

Instagram Sponsorluk Reklamları Onaylanmıyor

1 Yıl Önce 2096 Kez Okundu

Youtube Katıl Nedir, Nasıl Açılır?

1 Yıl Önce 2189 Kez Okundu

Youtube Abone Ücretleri

1 Yıl Önce 2172 Kez Okundu

En İyi Stalk Uygulamaları

1 Yıl Önce 2143 Kez Okundu

Instagram Eski ve Silinen Mesajları Görme

1 Yıl Önce 2124 Kez Okundu

Instagram Beyaz Ekran Sorunu ve Çözümü

1 Yıl Önce 2109 Kez Okundu

Instagram Sponsorluk Reklamları Onaylanmıyor

1 Yıl Önce 2096 Kez Okundu