İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 94 Kez Okundu

Tiktok’ta Gizli Hesapları Nasıl Görebilirim?

 

TikTok bünyesi içinde bulunan yüzlerce görsel ve ses efektleri ile kısa videolar çekmeye yarayan bir sosyal ağ uygulaması olarak milyonlarca kişinin kullanılması ile biliniyor. Sohbet veya klip çekme imkanı sunan TikTok’ta bulunan gizli hesaplar ise her sosyal medya uygulamasında olduğu gibi burada da merak konusu olmaya devam ediyor.

Peki TikTok’ta gizli olarak yer alan hesaplar nasıl görüntülenebilir, TikTok ortamında bulunan hesapların görüntülenmesi için nasıl bir yol izlenebilir? makalemizde inceleyelim.

TikTok’ta gizli hesapların görüntülenmesi

iOS ve Android sürümlü bir sosyal paylaşım servisi olarak bilinen TikTok ile fotoğraf, video, müzik ile beraber akla gelebilecek her şey kısa video olarak paylaşılabilirken platform içinde yer alan gizli hesapları merak edenler de bu hesaplara ulaşmak için yöntemler araştırıyor.

Tiktok gizli profil görme şeklinde pek çok internet aramasına konu olan profil görüntüleme seçenekleri sonucunda Gizli TikTok Hesabı Görüntüleyici ve Android için Gizli Tiktok Hesabı Görüntüleyici gibi uygulamalar ile karşılaşılıyor. Peki bu uygulamalar sonucunda gizli TikTok hesapları görüntülenebiliyor mu ve güvenli bir erişim söz konusu mu?

TikTok gizli hesap görüntüleyici

Şu an play store üzerinden Gizli TikTok Hesabı Görüntüleyici uygulamasının öne çıktığı görülürken uygulama hakkında yapılan yorumlar pek güven vermez bir özellik gösteriyor.

“Kesinlik ile indirmeyin. Uygulama yüklendikten sonra kullanıcı adı girilmesine rağmen reklamlardan başka bir şey çıkmıyor.” yorumunun yanında uygulamayı Play Store’ye şikayet ettiğini yazan da bulunuyor.

Yüzde 100 olumsuz yorumlara neden olan uygulama ile gizli TikTok hesaplarının görüntülenmesi durumu söz konusu bulunmuyor. Benzer bir durum Twitter’daki gizli hesapları açtığını söyleyen uygulamalar için de geçerli bulunuyor. Ancak yine de umut edip sonuç almaya çalışanları araştırmaları devam ediyor.

Android İçin Gizli TikTok Hesap Görüntüleyici

Yine internet aramalarında Gizli TikTok hesabı görme başlığı altında yer alan Android için gizli TikTok Görüntüleyici de yukarıda bahsettiğimiz uygulamaya yönlendiriyor. Bu sonucun da aynı kapıya vardığı anlaşılırken TikTok’ta bulunan gizli hesapların erişiminin mümkün olup olmadığı konusunda araştırma yapanlar hiç bitmiyor.

TikTok’ta gizli bir hesap nasıl görülür?

Gizli hesaplara ulaşma konusunda Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya uygulamaları için geçerli olan bir yöntem TikTok için de geçerli olabilir. Bu aslında klasik bir yöntem olması ile de bilinmektedir. Fazla merakta bırakmadan nasıl bir yöntem olduğunu açıklamaya çalışalım:

Sayfasına ulaşmak istenen gizli hesap kullanıcısına kendinize ait asıl hesabınızdan ulaşmak mümkün olmuyor ise sahte ya da fake olarak isimlendirilen bir hesap yolu ile ulaşma yöntemi denenebilir. Sonuç alma konusunda zahmetli olan bu yöntem için bir hayli çaba sarf etmeyi göze almak gerektiğini belirtmekte fayda görüyoruz.

Sahte ya da fake diye tabir dilen bir hesap ile TikTok hesabına erişmek konusunda dikkat edilecek husus, oluşturulan sayfanın kabul edilebilir nitelikte olmasıdır. İstek göndermeden önce sahte hesabın güven verir bir durumda olması da isteğin kabul edilmesinde etkili olacaktır.

TikTok Gizli Hesap Görüntüleme uygulamalarındaki tehlike

TikTok gizli hesapları için uygulama yükleme seçeneğinin nerede ise hiçbir sonuç vermediğini belirttik. Ancak imkanların zorlanmasının da şu an itibari ile bir şey ifade etmediğini ekleyelim.

TikTok gizli hesaplarını açtığını söyleyen uygulamalara ilgi duyulmasının güvenli olmayacağı görülüyor. Bu tarz uygulamaların yüklenmesi ile TikTok konusunda sonuç alınmayacağı gibi telefonda yer kaplaması veya herhangi bir casus yazılım barındırması ihtimali de söz konusudur.


Yorum Yap