İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 129 Kez Okundu

Tiktok’ta En Çok İzlenen Etiketler Nelerdir?

TikTok’ta en çok izlenen etiketler, üyelere keşfete daha hızlı düşmelerinde yardım eder. Böylece izlenme ve etkileşim sayıları hızlı bir şekilde arttırılabilir. Fenomen olmak ve kitle geliştirmek bu sayede mümkün olur.

Dolayısıyla sadece yeni üyeler için değil, eski kullanıcılar arasında da önemlidir. Burada bilinmesi gereken ilk şey, etiketlerin zaman içerisinde güncellendiği, değiştiğidir. Bu nedenle güncel inceleme yapmamak, artık eskimiş, popülerliğini yitirmiş etiketleri kullanmanıza neden olur.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da paylaşıma uygun etiket kullanmadır. Zira gönderi ve video alakasız ise, TikTok bu gibi konulara sıcak yaklaşmamaktadır. Peki, kullanabileceğiniz güncel etiketler neler?

TikTok En Çok İzleme Alan Etiketler Nelerdir?

TikTok keşfet etiketleri 2021 her konuda farklılaşır. Eğer videoda araçlar varsa, kullanabileceğiniz bazı etiketler şöyledir;

 1. #speed
 2. #autotrend
 3. #araba
 4. #car
 5. #sportscar

Böylece arabalarla ilgili olan videolarınızı daha üst sıralara çıkarabilir, keşfete düşmesini kolaylaştırabilirsiniz. Ancak doğa ile ilgili videolarınızda bunları kullanmak sonuç vermez. Bunların yerine,

 1. #doğa,
 2. #art,
 3. #doga,
 4. #nature,
 5. #smile,
 6. #nice,
 7. #sky,

Gibi etiketler kullanılmalıdır. Böylece sonuçlarınızı yükseltebilirsiniz. Eğer yemek içerikli videolar yapıyorsanız da şu etiketler daha iyi sonuç almanızı sağlar;

 1. #breaktfast
 2. #lunch
 3. #dinner
 4. #yemek
 5. #kahvalti
 6. #food
 7. #bescayi

Eğer gezi tarzı videolar çekiyorsanız popüler olarak şu etiketleri kullanmanız önerilir;

 1. #night
 2. #tur
 3. #travel
 4. #doga
 5. #kamp
 6. #gezi
 7. #geziyorum

Bu etiketleri videolarınızda kullanırsanız, daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

TikTok En Çok Kullanılan Genel Etiketler Nelerdir?

TikTok keşfete düşmek için etiketler arasında daha birçok etiket vardır. Genel anlamda kullanabileceğiniz bazı etiketler, şu şekilde verilebilir;

 1. #me
 2. #fashion
 3. #beauty
 4. #beach
 5. #fitness
 6. #cool
 7. #sky
 8. #amazing
 9. #workout
 10. #handmade
 11. #beautiful
 12. #LOL
 13. #friends
 14. #tbt
 15. #sun
 16. #cut
 17. #nofilter
 18. #blackandwhite
 19. #happy
 20. #followme
 21. #musically
 22. #inspiration
 23. #love
 24. #tiktok

Böylece keşfete daha kolay çıkabilirsiniz.

TikTok Keşfete Çıkmak için Nelere Dikkat Edilmeli?

TikTok hashtag keşfete çıkmak için bir yardımcıdır. Ancak bahsettiğimiz üzere doğru bir kullanımı en büyük şarttır. Eğer videonuz ile alakası yoksa istediğiniz sonucu alamazsınız.

Keşfete çıkmak için en önemli konu paylaşımınızın kalitesidir. Zira en popüler etiketleri de kullansanız, gönderiniz özgün değilse, çözünürlüğü düşükse, kopyalamaysa, kalitesizse keşfete düşemezsiniz. Zira kullandığını etiketlere bakanlar sizi izlemedikçe, sonuçları alamazsınız.

Ayrıca etiket kullanırken çok fazla kullanılanlar değil, daha az uygulama görenler tercih edilmelidir. Bunun temel nedeni, çok sayıda kişi tarafından takip edilen etiketlerin daha fazla gönderiye sahip olduğudur. Böylece videonuzun görünürlük oranı da düşer.

Ancak daha az kişinin takip ettiği bir hashtag, görünürlük oranınızı daha yukarıya çeker.

TikTok Etiketleri Etkileşim Yükseltir Mi?

Peki, TikTok hashtagleri 2020 beğeni ve yorum gibi etkileşimleri yükseltir mi? Bu tamamen izlenme alıp, almadığınız ile videonun kalitesine bağlıdır. Eğer güzel bir video oluşturmuşsanız, eklediğiniz hashtag takipleri tarafından beğeni alabilirsiniz.

Ancak bunda yine o etikette kaç paylaşım yapıldığının büyük bir önemi vardır. Zira ne kadar yüksekse, çok kaliteli bir paylaşım dâhi o kadar görünmez olur. Böylece alacağınız sonuçlar düşer. Dolayısıyla rastgele hashtag kullanmak, hiçbir zaman sonuç getirmez. Bu nedenle öncelikle inceleme yapmanız gerekir.


Yorum Yap