İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 114 Kez Okundu

Tiktok Otomatik Mesaj Yanıtlama Nasıl Yapılır?

Tiktok uygulaması pek çok işetme için harika bir reklam aracı olmuştur. İşletmeler ve büyük sayfalar takipçileri ile daha iyi iletişim kurmak için Tiktok otomatik mesaj özelliğini kullanmaktadırlar. Yüzlerce ve binlerce firmalar pazarlama stratejisi oluşturarak Tiktok üzerinden işletme hesapları uygulamaktadırlar.

Tiktok otomatik mesaj yanıtlama özelliği bakıldığı zaman oldukça pratik bir yöntem olmaktadır. Bu sayede işletmeler zamandan tasarruf ederek müşterilerine kısa süre içerisinde geri dönüş yapmaktadırlar. Firmalar Tiktok üzerinden işletme hesabına geçerek bu otomatik mesajlardan yararlanabilmektedirler.

Tiktok İşletme Hesabı Nasıl Açılır?

Tiktok üzerinden otomatik mesaj atmak istediğiniz zaman öncelikle bir işletme profiline geçmeli veya en baştan işletme hesabı oluşturmalısınız. Tiktok otomatik mesaj adımları şu şekilde olmaktadır,

  1. Tiktok uygulamasını indirin ve kendinize bir hesap kurun. Uygulamaya üye olurken mutlaka telefon numaranızı, e-postanızı doğru bir şekilde girmelisiniz.
  2. Hesabınızı oluşturduktan sonra uygulama içerisinde ‘’ben’’ sayfasında sağ üst tarafta bulunan üç nokta seçeneğine dokunun. Sonrasında ‘’hesabı yönet’’ tıkladıktan sonra işletme hesabınızı seçin. Bu yöntemle ücretsiz bir şekilde işletme hesabına geçebilirsiniz.
  3. İşletmenize uygun kategoriyi seçerek içeriklerinizi yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Bu yöntemle beraber işletme hesabınıza rahatlıkla Tiktok otomatik mesaj ekleyebilirsiniz. Bu mesajlar istediğiniz kelimelerden ve cümlelerden oluşmaktadır ve bu sayede iletmek istediğiniz mesajları iletebilirsiniz.

Tiktok Otomatik Mesaj Nasıl Yapılır?

Tiktok otomatik mesaj özelliğini ücretsiz olarak kullanabilir ve deneyimleyebilirsiniz. Bu özelliği işletme hesabı olmayan kullanıcılar ne yazık ki kullanamaz bu sebeple öncelikle işletme hesabına geçiş yapmanız gerekmektedir.

  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmına gelin.
  • ‘’Hesabı yönet’’ seçeneğine tıkladıktan sonra hesap kontrol bölümünde ‘’pro hesaba geç’’ seçeneğine tıklayın.
  • Kategoriyi seçtikten sonra ‘’sonraki’’ seçeneğine tıklayın.
  • Sonrasında ‘’profili düzenle’’ kısmına gelin. Bu kısımda hesabınızın işletme hesabına geçip geçilmediği anlaşılır.
  • İşletme hesabına geçtikten sonra tekrar ayarlar bölümüne gelin.
  • İşletme odası seçeneğine tıkladıktan sonra ‘’mesaj ayarları’’ seçeneğine tıklayın. Bu kısımda hoş geldin mesajı bulunmaktadır. Buna tıkladıktan sonra gizlilik ayarlarını herkes olarak değiştirin.
  • Sonrasında buton aktifleşecek ve karşınıza yazmak istediğiniz otomatik mesaj kutusu gelecektir. Bu kutuya istediğiniz mesajı belirttikten sonra otomatik mesajınız artık ücretsiz bir şekilde aktif hale gelecektir.

Anahtar kelime yanıtlaması ise örnek olarak biri size merhaba dediğinde otomatik olarak merhaba mesajı gidilir. Veya fiyat nedir konusunda bir mesaj geldiğinde otomatik cevap olarak fiyatın ne olduğunu belirtmek için kullanabilirsiniz.

TikTok Mesaj Ayarları

TikTok mesaj ayarları yaparak size mesaj atan kullanıcıları sınırlayabilir ve durdurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sizi rahatsız eden hesabı engellemek veya profil üzerinden gizlilik ve güvenlik bölümünden bu ayarları değiştirebilirsiniz. Güvenlik bölümünde geldikten sonra bu kısımda ‘’bana yorumlar gönderen’’ veya ‘’bana mesaj gönderebilecek kişiler’’ bölümünden bu ayarları değiştirebilirsiniz.

Bunun dışında Tiktok mesaj kutusu özelliği sayesinde insanlara doğrudan mesaj atabilirsiniz. Bunun için doğrudan Dm atabilirsiniz. Eğer mesaj atacağınız kişinin numarası sizde var işe daha rahat bir şekilde Tiktok üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tiktok’ta Özel Mesaj Nasıl Atılır?

Tiktok kullanıcılarına doğrudan mesaj atabilirsiniz. Tik Tok özel mesaj nasıl atılır diyenler için öncelikle kişinin profiline gelmeli ve mesaj seçeneğine dokunarak mesaj atabilirsiniz. Doğrudan bir video göndermek için videonun paylaş kısmından mesaj öğesine basın ve göndermek istediğiniz kişiyi seçerek gönder tuşuna basın. Tiktok DM nerde diye aklında soru işareti kalan kişileri net bir yanıt veremeyiz. Arkadaşlarınıza doğrudan mesaj atabilirsiniz.

 

 

 

 

 


Yorum Yap