İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 101 Kez Okundu

Tiktok Bakiye Ekleme Hatası ve Çözümü Nedir?

TikTok içerisinde bulunan para yükleme özelliği, bir kazanç elde etmenin kapılarını da açar. Ancak bazı kullanıcılar TikTok bakiye yükleme hatası gibi problemleri de dile getirmektedir. Bu durumda kişiler bakiye yükleyemediği için, atmak istedikleri canlı yayıncılara da yollayamaz.

Ayrıca reklam faaliyetleri için jeton kullanmak istiyorsa da yine başarısızlıkla sonuçlanır. Her ne kadar bunlar kolay bir şekilde çözülebilecek olsa da, birçok TikTok üyesi bunları karmaşık işlemler olarak görür. Bunun en temel nedeni, kişilerin henüz platforma yeni olması sebebiyle, çoğu özelliği bilmemesidir.

Burada öncelikle IBAN numarasının nasıl eklendiğini, bakiyelerin nasıl yüklendiği ve bu problemin neden olduğuna değinmek gerekir.

IBAN Nasıl Eklenir?

TikTok içerisinde ister para çekmek, isterseniz para yatırmak isteyin sistem içerisinde IBAN numaranızı eklemeniz gerekir. Zira para çekme işlemlerinde, tabii olarak paranın yatırılabileceği bir hesap numarası şarttır. Para yatırmak için de paranın çekilebileceği bir hesap lâzımdır. Her ne kadar kullanıcılar güvenliklerinden bir endişe duysa da, platform bunları sorunsuzca gerçekleştirmenizi sağlar.

Eğer IBAN ekleyecekseniz, bu işlemler aşağıdaki gibi yapılır. Bunlar Android ya da IOS işletim sistemlerine göre değişmez;

 1. TikTok platformuna giriş yapın.
 2. Oturum açtıktan sonra sağ alt kısımdan ayarlar ve gizlilik ekranına ulaşın.
 3. Burada karşınıza çıkan ekrandan bakiye kısmına gelin. Buradan da cüzdan bölümüne geçin.
 4. Canlı hediyeler ekranına gelerek, para çek üzerine tıklayın.
 5. Yeni bir çekme yöntemi ekle üzerine tıklayın.
 6. Burada karşınıza gelen banka hesabına bağla üzerine tıklayın.

Böylece tüm işlemle başarıyla tamamlanır.

TikTok Jeton Nasıl Alınır?

Eğer jeton almak istiyor ancak TikTok jeton yükleme hatası ile karşılaşıyorsanız, öncelikle nasıl yüklendiğine bakmanız gerekir. Gerek başka kullanıcılara atmak, gerekse reklamda kullanmak için olsun alım yöntemi şöyledir ve işletim sistemlerine göre değişmez;

 1. TikTok uygulamasını açın.
 2. Önceki oturumunuzu kapatmışsanız, tekrar giriş yapın.
 3. Sağ alt köşeden ben butonuna tıklayın.
 4. Buradan ayarları açarak, gizlilik ve ayarlar butonunu seçin.
 5. Bakiye bölümüne gelerek, bakiye yükleme kısmına gelin.
 6. Kaç jeton almak istiyorsanız burada belirtin.
 7. Son olarak ödeme yapacağını yöntemi belirtin.

Böylece tüm işlemler, başarılı bir şekilde tamamlanır. Eğer başarıyla tamamlamanıza rağmen hata olmuşsa, ilk neden bakiyenin yetersiz olmasıdır. Bu nedenle internet ya da mobil bankacılık üzerinden kontrol etmeniz gerekir.

Eğer burada sorun yoksa teknik bir hata olabilir. Bu nedenle bir süre sonra tekrar denemek önerilir. Çözüm bulamazsanız ve devam ederse, internetiniz de zayıfsa güçlendirmeniz önerilir. Zira yeterli olmayan bir bağlantı, işlem yapılmasına engel olabilir.

Şayet tüm bunları denemişseniz ancak sorun devam ediyorsa, platform ile iletişime geçerek probleminizi aktarmanız gerekir.

TikTok Bakiye Ekleme Hatası

TikTok bakiye yüklerken hatayla karşılaşmışsanız, öncelikle gerekli kontrol işlemlerini yapmanız gerekir. Eğer kodu yanlış yazmışsanız, son kullanma tarihi ya da hesap numarası yanlışsa bu tür hatalar olabilir.

Eğer bulunmuyorsa, ikinci çözüm olarak ATM yardımıyla içerisinde kullanılabilir bakiyeye bakmanız gerekir. ATM yoksa bile mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden çözmeniz mümkündür. Şayet bu tür durumlar yoksa teknik sorun da olabilir.

Dolayısıyla acele etmeden bir süre beklemeniz, ardından da tekrar denemeniz önerilir. Ayrıca internetiniz çekmiyorsa, bu iletişimi etkileyeceği için bakiye yüklenmesine engel olabilir. Dolayısıyla modeme reset atma, daha iyi çeken bir yere geçmek veya paket veriyi açmak bir çözüm sunabilir.

Eğer denemenize rağmen olmuyorsa, bakiye yüklemeye yönelik hata yaşadığınıza dair platformdan yardım alınmalıdır.


Yorum Yap