Takipçi Satın Almak İçin Instagram Şifresi İsteniyor mu?

Takipçi Satın Almak İçin Instagram Şifresi İsteniyor mu?

Instagram platformu son dönemde sıklıkla kullanılan sosyal medya platformları arasında yerini alıyor. Ticari işler gerçekleştirmek için de sıklıkla tercih edilen Instagram platformunda, ticaret yapmak için belirli bir kitleye erişim sağlanması şart. Bu kitleye ulaşım sağlamak ve oluşturmak için de aylar hatta belki yıllar gerekebiliyor. Ancak bu seçeneğin yanı sıra seçeneği de Instagram‘ını geliştirmek isteyen kişiler için sıklıkla kullanılan yöntemler arasında yer alıyor.

 

Instagram takipçi satın alma seçeneğini kullanacak olan kişilerin kafasında, takipçi satın alırken Instagram şifremiz istenecek mi? soruları yankılanıyor. Bu soru nedeniyle bir çok kişi Instagram takipçi satın alma işleminden vazgeçiyor ya da bu işe hiç bulaşmıyor. Instagram takipçi satın alırken sizlerden herhangi bir şifre istemediğini açık bir şekilde söyleyebiliriz. Şifre gerekmeden sadece kaydolarak ve hesap kullanıcı adınızı belirterek seçeneğini rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Tamamen güvenlik ilkelerini benimsenerek yapılan bu çalışmada, Instagram harici herhangi bir şifrenizi de girmenize gerek kalmıyor. Sadece hesap isminizi girerek sağlayacağınızı bu işlem doğrultusunda; Instagram hesabınıza seçmiş olduğunuz paket ile dakikalar ya da saatler içerisinde takipçiler yağıyor.

 

Instagram Takipçi Satın Almak Güvenilir mi?

 

seçeneğinin güvenilir olup olmadığı siteye göre değişim gösterebilmektedir. Kimi sitede güvenli olan bu işlem, kimi sitede de Instagram hesabınıza kaybedecek noktaya kadar getirebilir. Bu nedenle tercihinizi doğru bir şekilde yapmalı, Instagram’ınızı kaybetmemek için detaylı araştırmalar yapmalısınız. Peki Instagram takipçi satın alırken ve site seçerken nelere dikkat edilmelidir?

 

 

  • Bu işi güvenle yapan ve daha önce tercih edilip referans gösterilen siteleri tercih etmeniz kesinlikle önceliğiniz olmalıdır.

 

  • Daha önce sunmuş olduğu hizmetlere göz gezdirerek, müşteri yorumlarını okumak sizlere faydalı olacaktır.

 

  • Seçecek olduğun site doğrultusunda gönderilen takipçilerin bot olup olmadığını kontrol edin. Bot takipçi gönderen bir siteyse hesabınız Instagram tarafından fark edilip kapatılabilir.

 

  • Organik kitleden takipçi havuzunu oluşturan siteleri tercih edin. Böylelikle Instagram’ınız tamamen organik bir kitle ile büyüyerek hedef kitleye daha kolay şekilde ulaşım sağlayabilir.