İnstagramda Takipçi Nasıl Arttırılır?

2022'de İnstagramda Takipçi Nasıl Arttırılır?

Bu yıl daha fazla Instagram takipçisi edinmek istiyorsanız, hesabınızda deneyebileceğiniz kanıtlanmış 3 strateji:

  1. Güçlü bir ilk izlenim için profilinizi düzenleyin
  2. Instagram Reelsleri  Paylaşın
  3. Burn Medya Üzerinden Takipçi  Satın Alın

 

#1: Güçlü Bir İlk İzlenim için Instagram Profilinizi Düzenleyin

Profilinizi açıkça gösteren iyi planlanmış bir Instagram biyografisine sahip olmak, profil ziyaretçilerini takipçilere dönüştürmenin anahtarıdır.

Birisi profilinize girdiğinde, hesabınızın neyle ilgili olduğunu anında anlamasını istersiniz.

Markanızı destekleyen tutarlı bir estetik oluşturmak için gönderi paylaşmadan önce Instagram akışınızı düzenlemek için bir görsel planlayıcı aracı kullanın.

#2: Instagram Reelsleri  Paylaşın

Henüz Instagram Makaralarını paylaşmıyorsanız, takipçi sayınızı artırmak için büyük bir fırsatı kaçırıyor olabilirsiniz. Instagram'ın kısa biçimli, döngüsel video özelliği olan Reels, uygulamada yeni kitlelere ulaşmanın en etkili yollarından biri olmaya devam ediyor.

Instagram deneyiminin çoğundan farklı olarak, Reels özet akışındaki izleyicilere hem takip ettikleri hem de takip etmedikleri kullanıcılardan yüksek ilgi çeken içerikler sunulur ve bu da artan etkileşime yol açar. Bu, oluşturduğunuz Makaraların takipçi listenizin çok ötesine kolayca ulaşabileceği anlamına gelir - görünürlüğünüzü artırmanıza ve takipçi sayınızı artırmanıza yardımcı olur.

En iyi sonuçlar için:

Video içeriğinizi doğru bir şekilde tanımlayan Makaralar başlıklarınızda anahtar kelimeler ve hashtag'ler kullanın, Trend olan sesleri kullan Tekrar görüntülemeleri  teşvik etmek için Reelsleri kısa ve hızlı tutun, Orijinal içerik oluşturun, Sessiz izleyen izleyiciler için ekran metni ekleyin, Yüksek kaliteli video çekimlerini hedefleyin (bir TikTok filigranıyla içerik yüklemek yerine)

Markanız veya işletmeniz Makaralar için bariz bir şekilde uygun görünmese bile, yine de başarıyı görmenin yolları var. Popüler trendlerle deneyler yapın, takipçilerinizi kamera arkasına alın ve hatta ürününüzün öncesi ve sonrası bilgilerini paylaşın.

#3: Burn Medya Üzerinden Takipçi  Satın Alın

Fenomenlerin ve kurumsal firmaların bir numaralı tercihi Burn Medya üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde birkaç adımı tamamladıktan sonra güvenilir takipçi satın alma mümkündür.Sitemizden sipariş vermek isteyen kullanıcılarımızın öncelikle satın almak istedikleri miktar ve bütçeye uygun paketleri inceleyip karar vermeleri gerekmektedir.

Bu kararın ardından ilgili paket satın alma sayfasına gidin.

Gerekli bilgiler eksiksiz doldurulur. Organik takipçinin gönderileceği hesabın kullanıcı adını girin.

Son adımda ise ödeme yöntemi seçilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Sunduğumuz ödeme yöntemleri 3D Secure ödeme, kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli kartlar, online ödeme ve EFT/Havale/ATM yöntemleridir. Tüm Bankalar Geçerlidir.