İnstagramda Nasıl Para Kazanılır ?

İnstagramda Nasıl Para Kazanılır ?

İnstagram İnternetten para kazanmak veya para kazanmak isteyenler işletmeleri için daha iyi pazarlar haline geldi. Bu makalede, Instagram'da takipçi kitlenizi nasıl genişleteceğinizi, nasıl ürün satacağınızı, hizmet sunacağınızı, web seminerlerinin reklamını nasıl yapacağınızı ve bağlı kuruluş ürünlerini nasıl pazarlayacağınızı anlatacağız.

Takipçi Kitlenizi Genişletin

İlk olarak, takipçi listenizi genişleterek başlayın. Ancak şunu unutmayın: Instagram sayfanızdaki tüm görseller ve videolar takipçi listenizle uyumlu olmalıdır. Nitekim, aşağıdaki tüm ipuçları hedef kitlenizle alakalı olmalıdır.

1- Görüntüler veya videolar kullanarak insanları kendinize çekin. Örneğin e-kitap satacaksanız kitap kapağının fotoğrafını paylaşın. Eğitim videoları hazırlayacaksanız 15 saniyelik bir videosunu paylaşın.Gönderilerinize hasthagler ekleyin.

2- Takipçilerinize tanıtım tadında15 saniyelik bir hoş geldiniz videosu yapın.


3- Memnun insanlardan geri bildirim aldınız mı? Geri bildirimlerini kanıt olarak kullanıp kullanamayacağınızı sorun. Geri bildirimleri ve izin verirlerse isimleriyle bir resim yapın ve Instagram'da paylaşın.Bu insanların size daha çok güvenmesini sağlayacaktır

4- Para kazanmaya başlamak için kaç takipçiye ihtiyacım var? Ne yazık ki, Instagram'da youtube yada farklı platformlar gibi bir para kazanma düğmesi yok.Takipçi Sayınızı artırmak için sitemizdeki paketlerini deneyebilirsiniz bunun yanında paketlerimizide incelemenizi öneririz.