İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 143 Kez Okundu

Instagram Profilime Bakanları Görme Uygulaması

Hemen hemen hepimiz için instagram profilinize kimlerin sık sık ziyaret ettiği ve kimlerin profilimizi gördüğü merak konusu olmaktadır.

Bu durumda çeşitli uygulamalar ve yöntemler kullanarak instagram profilinize girip bakmış olan kişilerin veya düzenli olarak profilimize giriş yapmış olan kişilerin kimler olduğunu öğrenmeye çalışmaktayız. Sık sık araştırılmakta olan instagram profilime bakanları görme uygulaması ve sitesi hakkında sorular sorulmaktadır.

Dünyanın en popüler sosyal medya hesapları arasında yer alan instagram kurulduğu ilk günden itibaren birçok sosyal medya hesabının tahtını elinden almıştır. Özellikle sosyal medya hesapları içerisinde yaptığımız paylaşımların ne kadar beğenildiği ve hesabınızı kimlerin takip ettiğini oldukça önemlidir.

Böylece fazla sayıda beğeniye, yoruma ve takipçiye sahip olan instagram sosyal medya hesapları popüler hale gelmektedir. Hatta birçok kişinin influencer olarak meslek edinmesine de instagram sosyal medya platformu olanak sağlamaktadır.

Genellikle kızların hoşlandığı çocuklar veya kavgalı olduğumuz arkadaşlar sosyal medya hesaplarımıza giriyor mu bizi takip ediyorlar mı diye merak edilmektedir.

Herkes mutlaka bir kez de olsun özellikle bir kişinin ne kadar sıklıkla hesabına giriş çıkış yaptığını veya aslında takip etmediği ancak sürekli olarak takibe aldığı kişinin hesabına giriş yapıp yapmadığını merak etmiştir.

Bu bağlamda instagram içerisinde sayfayı ziyaret eden kişilerin kimler olduğunu birtakım ücretsiz uygulamalar aracılığıyla görmek mümkündür. Bunun yanı sıra bu uygulamalara ücret ödemek istemeyen kişiler ise ücretsiz profilime kim bakmış uygulaması veya sitesi üzerinden de öğrenmek istemektedirler.

Ücretsiz Instagram Profilime Kim Baktı Uygulamaları Nelerdir?

İlk olarak herkesin ilk tercihi olan ücretsiz instagram profilime kim baktı uygulamaları neler bunları inceleyelim. Bu uygulamalar Android ve ios cihazlar için farklılık gösterse de kullandığınız cihaza göre uygulama tercihi yapabilirsiniz. Ücretsiz instagram profilime kim baktı uygulamaları şöyle sıralanabilir;

 • Profile+ Followers & Profiles Tracker (Android)
 • Followers Insight for Instagram, Tracker, Analyzer App (Android)
 • InReports – Followers, Story Analyzer for Instagram (Android)
 • Find My Stalker – Follower Analyze for Instagram (Android)
 • Stalker Reports – Who Viewed My Instagram Profile (Android)
 • Visitors Pro App (İOS)
 • Analyzer Plus – Insta Followers (İOS)

Görüldüğü üzere bu uygulamalar içerisinden sadece 2 tanesi ios cihazlar için ücretsiz ücretsiz olmakta diğer 5 uygulama ise Android cihazlar için ücretsiz uygulamalar arasında yer almaktadır.

Özellikle bu uygulamalar içerisinde sahip oldukları özellikler nedeniyle en çok tercih edilenlere inreports- followers, story analyzer for instagram ve Find My Stalker- Analyze for instagram uygulamaları olmaktadır. Bu uygulamalardan inreports- followers, story analyzer for instagram Uygulamasının özellikleri şöyledir;

 • instagram profiline kimlerin ziyaret ettiğini görebilir,
 • Takipçileriniz dışında instagram hikayenizi kimlerin görüntülediğini görebilir,
 • instagram hikayelerinizi gizlice kimlerin görüntülediğini görebilir,
 • Gönderilerinizi ve hikayelerinizi paylaşmak için en doğru zamanın ne olduğunu tespit edebilir,
 • Sayfanıza takipçiler, kayıp takipçiler ve hayale takipçiler hakkında detaylı olarak bilgi verilir
 • Gönderileri, profil resimleri ve videoları indirmeye olanak sağlar.

Bu uygulamalar içerisinde yer alan Find My Stalker- Analyze for instagram uygulamasının özellikleri ise şöyledir;

 • Profil resminizi gizlice kimin kontrol ettiğini görebilirsiniz.
 • instagram profilinizi kimlerin görüntülediğini görebilirsiniz.
 • Arkadaşlarınızın, hayranlarının veya sinsi takipçilerinizin kimler olduğunu öğrenebilirsiniz.
 • Gönderilerinizi ve videolarınızın en çok veya en az görüntülendiği görüntüleri ve videoları analiz edebilirsiniz.

Böylece bu uygulamalar sayesinde hem kimlerin profil hesabınıza girdiğini öğrenerek merakınızı ortadan kaldırabilir hem de doğru paylaşım için gerekli olan zaman dilimini tespit edebilirsiniz aynı zamanda sizi takip etmeyen ancak sürekli olarak profilinizin içerisinde yer alan gizli hayalet takipçilerinizle keşfetme şansınız bulunmaktadır.

Instagram Profilime Bakanları Görme Yöntemleri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi instagram profiline bakan kişilerin görüldüğü ücretsiz uygulamalar olduğu gibi aynı zamanda çok daha detaylı özellikler sunan ücretli uygulamalar da bulunmaktadır. instagram profilime bakanları görme yöntemleri içerisinde genellikle popüler olarak kullanılan yöntem uygulamalar olmaktadır.

Genellikle birçok kişi tarafından merak edilen profil hesabına kimlerin girip kimlerin baktığını öğrenebilmek için uygulamalardan başka herhangi bir çare bulunmamaktadır. Ancak hesap işletme hesabı ise bu durumda uygulama kendisi zaten bu özelliği kullanıcılarına sunmaktadır.

İşletme hesaplarına haftalık veya aylık ziyaretçiler listesi üzerinden ulaşım sağlanabileceği için burada hesabın kimler tarafından görüldüğünü görmek mümkündür.

Aynı zamanda bireysel hesapları için en çok uygulama kullanımı yer almaktadır. Ancak bu noktada da doğru uygulamayı bulmak oldukça önemlidir çünkü birçok uygulama sosyal medya hesaplarında özellikle instagramda profiline kimler tarafından ziyaret ettiğini gösterebileceğini iddia etmekte ancak büyük bir çoğunluğu üye olur olmaz ücretsiz gibi gösterse de kullanıcılarından ücret kesmektedir. Bu durumda dolandırılmamak için mutlaka güvenilir ve popüler hale gelmiş olan uygulamaları indirmeye özen göstermeniz gerekmektedir aynı zamanda burada yer alan ücretsiz uygulamalar pro özelliğine geçirmesi için genellikle hiçbir şey göstermemekte hatta hesabı ziyaret eden kişilerin listesini buğulu halde kullanıcılara sunmaktadır.

Bu durumda kişiler mecburen merak ettikleri için uygulamaları satın alınmak mecburiyetinde kalmakta ve dolaylı yoldan dolandırılmış olmaktadırlar. Genellikle de ücretsiz olarak hizmet sunduğunu öne süren birçok uygulama aslında ücretsiz olarak indirilmek de ancak daha sonra uygulama için satın alım talebinde bulunmaktadır.

Instagram Profiline Baktığım Kişi Bunu Anlayabilir Mi?

Bazen instagram profiline giriş yapmış olan kişilere merak edenler bizler olsak da bazen de bizler bir başkalarının sosyal medya hesaplarını takip edebilmekteyiz. Bu durumda da sık sık stalk yapan kişiler instagram profiline baktığım kişi bunu anlayabilir mi? Sorusunun cevabını merak etmektedir.

Biz her ne kadar hesaplarımızın içerisine girenlere belli başlı uygulamalar üzerinden gösterebiliyorsak bir başkaları da bu uygulamaları bildiği takdirde bizim sayfalarını ziyaret ettiğimizi görebilirler.

Bu kısımda ise genellikle instagram profilimi bakanlığa uygulaması gerçek mi zor işareti diye merak edilmektedir. instagram doğrudan kişisel hesaplara yapılan ziyaretleri kullanıcılarına sunmamaktadır. Ancak çeşitli uygulamalar kullanarak bu özelliği kendi kendinize elde edebilirsiniz.

Ancak işletme hesabına sahipseniz bu noktada sayfa kullanıcıları son 7 gün içerisinde sayfayı yapılmış olan ziyaret sayılarını ve yayınlarınızı kaç kişinin gördüğünü gösteren bir analiz raporu alabilirsiniz ancak kullanıcı gizliliği instagram uygulaması tarafından oldukça önem verilen bir konu olması nedeniyle burada sayfanıza ziyaret etmiş olan kişilerin isimlerini görmeniz mümkün değildir.

Instagram Profile Bakan Kişileri Görmek İçin Üçüncü Taraf Uygulaması Alternatifleri Nelerdir?

Genellikle uygulama içinde işlev kısmı dışında kalan üçüncü taraf uygulamaların neler oldu sık sık merak edilmektedir. Böylece sahip olduğunuz cihazların uygulama marketleri içerisinden rapor sunan uygulamaları tespit edebilirsiniz.

Bu kısımda ise en çok merak edilen uygulamaların gerçekten çalışıp çalışmadığıdır. Özellikle ücret ödeyerek özel olarak almış olduğumuz birçok uygulama doğru bir şekilde çalışmaya bilmektedir. Bu durumda mutlaka iyi bir özelliğe sahip ve aynı zamanda güvenilirliği en üst düzeyde sağlayan uygulamaları detaylı incelemeler sonucunda kez edebilirsiniz. Özellikle yüksek puanlama sistemine sahip olan uygulamayı ve genellikle olumlu yorumlar almış olan uygulamayı tercih etmeniz halinde problem yaşama ihtimaliniz oldukça düşmektedir.


Yorum Yap