İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür ?

İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür ? 

Bu Makalemizde Sizlere İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür ? Keşfete Çıkmak İçin Ne Yapılmadır ondan Bahsedeceğiz.

İçeriğinize Dikkat Edin

Hangi kategoride yayın yapıyor olursanız olun paylaştığınız  içeriğiniz kaliteli, dikkat çekici ve insanları sizin sayfanıza yönlendiren nitelikte olmalıdır. Yönlendirme derken, paylaşmayı kastediyorum. Gönderiyi görecek kişi arkadaşlarına göndermek veya yorumlarda birilerini etiketlemek istiyor olmalı. Bu, onları keşfetmek yerine yeni takipçiler kazanma şansınızı artıracaktır. İster mizah, ister iş sayfası olsun, dikkat çekici ve özgün içerikler paylaşmaya özen gösterin.Özenle veözveriyle paylaşılmış olan postlar gerçekten keşfete düşmenize yardımcı olacaktır.


Bazı Süslemeler Yapın

Instagram keşfinde, gönderiler insanların ilgi alanlarına göre gösterilir. Çünkü Instagram, gönderilerin ne hakkında olduğunu anlayabilir. Örneğin, kedi fotoğraflarını beğenen biri, keşfette kedilerle alakalı gönderiler görür. Bu nedenle bu tür görselleri içeriğinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede kedi resimlerini beğenen kullanıcılar gönderilerinizi görebilir.Bunun İçin Doğru Analizler yapmanız gerekiyor.


İnsanlara Açıklama Yapmaktan Kaçınmayın!

Paylaşacağımız gönderinin açıklamasını boş bırakmamaya özen gösterelim. Açıklama kısmına içeriğin ne hakkında olduğunu yazalım.Tüm Bunları Yaptıktan sonra sitemiz üzerinden resimleriniz için ve videolarınız içinpaketlerimizi incelemenizi öneririm hesabınıza prestij katarken keşfete düşme ihtimalinizide en üst seviyeye çıkartacaktır.