İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 590 Kez Okundu

Instagram Hesabı için Etkileşim Arttırma

Son yılların en popüler sosyal medya platformu Instagram büyük bir kitleye erişmeyi başarmıştır. Bu platformda hem kişisel hemde ticaret sayfası olarak bir çok çeşitte sayfa mevcuttur. Instagram profillerinizin erişim sayılarını yükselterek daha fazla kullanıcıya hitap etmesini sağlamak adına bir çok yöntem mevcuttur.

Bunlardan en temel bilinen takipçi satın almaktır. Bir çok insanın yanıldığı nokta budur. Sadece takipçi alarak Instagram hesabınızın daha fazla kullanıcının önüne çıkması maalesef sağlanamaz. Hesabınızın takipçi sayısının yüksek olması sadece bunun bir ucudur. Instagram hesabınıza takipçi alarak takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz. Diğer uçlarından bir tanesi de gönderilerinize gelen beğeni sayısıdır. Gönderi paylaşımı yaptıktan sonraki ilk 1 saat bu konuda çok önemlidir. Bu 1 saat içerisinde gönderinize gelen beğeni miktarı ne kadar fazlaysa bu ihtimal o kadar artacaktır. Gönderi paylaştıktan sonra gönderinize beğeni alarak bu ilk 1 saat içerisinde gönderinizin beğeni sayısını istediğiniz miktarda yükseltebilirsiniz. Tabii ki bunların yanı sıra gönderilerinizi paylaşırken yaptığınız hashtagler de çok önemlidir. Bu hashtagler sizin hitap ettiğiniz kesimi belirler.

Kısaca özetlemek gerekir ise bir hesabın veya bir gönderinin keşfete düşme ihtimalini arttırmak istiyorsanız hesabınızın takipçi sayısı yüksek olması, gönderilerinize gelen beğeni veya izlenme sayılarının yüksek olması ve belirlediğiniz hashtagler büyük ölçüde önem taşımaktadır.


Yorum Yap