İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 184 Kez Okundu

Instagram’da Story Tasarımı Yapmanıza Yardımcı 5 Uygulama

Yaratıcı Instagram Story çok sayıda platform üyesi tarafından önemlidir. Sadece yeni üyeler değil, eski Instagram üyeleri de daha farklı, renkli sonuçlara nasıl ulaşabileceklerini sürekli merak eder. Bunun için kullanabileceğiniz bazı aplikasyonlar şöyledir;

  1. Canva
  2. Unfold
  3. A Design Kit
  4. PicsArt
  5. Vimage

Eğer daha fazla kitleye hitap etmek, hikâyeleriniz ile göz kamaştırmak istiyorsanız, bu seçenekler kullanıma uygundur. Her biri farklı sonuçlar sunduğu için tek tek denemeniz daha iyi karar vermenize yardımcı olur.  Peki, bunların özellikleri nasıl?

  1. Canva

Instagram’da story tasarımı yapmanıza yardımcı 5 uygulama arasında ilk seçenek Canva’dır. Ciddi ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, sizin için oldukça uygundur. İçerisinde zengin bir kategori listesi vardır ve farklı şablonları bulunur. Videolar için kullanılamayan program, fotoğraf türü hikâyelerde oldukça kaliteli sonuçlar almanıza yardım eder.

İçerisinde bir deposu da vardır. Burada tasarımlarınızı kaydedebilir, istediğiniz zaman bakabilirsiniz. Üyelik sistemi mevcuttur. Fontlar, logolar, ikonlar, şeffaflık ve daha birçok özelliği bulunur. 460 MB boyutunda olan Canva hem Android, hem de IOS işletim sistemlerinde kullanılabilir. İlgili App Store’lara girerek, hemen indirebilirsiniz.

  1. Unfold

Instagram hikâye tasarımı yapmak istiyorsanız, bir diğer seçeneğiniz de Unfold’tur. 150 MB gibi küçük bir boyutu olup, güzel sonuçlar almanıza yardımcı olur. Kolay bir ara yüze sahip olduğu için açtıktan sonra hemen kullanımı çözebilir, daha çarpıcı hikâyeler elde etmeye başlayabilirsiniz. Statik hikâye oluşturmasına izin veren Unfold hem ücretli, hem de ücretsiz sürümlere sahiptir.

Ücretsiz kısmında 7 günlük deneme süresi mevcuttur. İndirerek size neleri teklif ettiğini hemen görebilir, farklarını inceleyebilirsiniz. Hikâye üzerine resim yazılmasına izin verse de, değişik fontları yer almaz. Ancak arka plan rengi konusunda seçim hakkı sunar. Android ve IOS işletim sistemleri için mevcuttur. Hemen indirerek test edebilirsiniz.

  1. A Design Kit

Instagram story uygulamaları arasında bir diğer seçenek de A Design Kit’tir. Burada öncelikle IOS işletim sistemleri için olduğunu bilmeniz gerekir Dolayısıyla Android kullanıcıları, farklı seçeneklere bakmalıdır. 118 MB gibi minimal bir boyuta sahiptir.

Programı açtığınız andan sonra kişiselleştirmeye hızlı şekilde başlamanız mümkündür. Galerinizden bir resim seçme özgürlüğünüz olduğu gibi, yenisini de çekebilirsiniz. Çizim yapma imkânı da veren aplikasyon, aynı zamanda değişik font türlerine sahiptir. Bununla beraber bir ücretlendirme söz konusudur.

  1. PicsArt

Dikkat çekici Instagram hikâyeleri oluşturmak istiyorsanız, bir seçenek de PicsArt’tır. Hem kolaj, hem de tasarım için tercih edebileceğiniz aplikasyon, zengin özelliklere sahiptir. Dolayısıyla küçük photoshop gibi de düşünülebilir. Ancak yalnızca çoklu fotoğrafların kolaj yapılabildiği bilinmelidir. Boyut üzerinde düzenleme imkânı sunduğu gibi, hikâye üzerine metin verme, arka plan gibi özellikleri de vardır.

Eğer telefonunuzda kullanıp, kullanamayacağınızı merak ediyorsanız endişelenmeniz gerekmez. Zira hem Android, hem de IOS işletim sistemlerinde geçerlidir. Kullanım açısından da oldukça pratiktir.

  1. Vimage

Instagram story süsleme fikirleri arıyorsanız, burada kullandığınız programın büyük bir önemi vardır. Zira oluşturduğunuz süsler, aplikasyonun izin verdiği ölçüde olur. Bu noktada tercihlerinizden bir tanesi de Vimage’dir.

İçerisinde çok sayıda filtresi vardır. Hem ücretli, hem de ücretsiz sürümü mevcuttur. Ücretli seçeneği Vimage ile HD filigransız dosya indirmenizde yardımcı olur. Ancak ücretsiz seçeneği de farklı ve gelişmiş özellikler sunar.

Vimage gerek Android, gerekse IOS işletim sistemlerine sahip cihazlarda kullanılabilir. Ara yüzü de yeni kullanıcılara zorluk çıkarmaz.


Yorum Yap