İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 134 Kez Okundu

Instagram’da En Fazla Takipçili Hesaplar Açıklandı!

İnstagram üzerine Google’da yapılan pek çok araştırma bulunur. Bunlardan biri de İnstagram’da en çok takipçisi olan 2020 de bunlardan biridir.

Sosyal medya hesapları, ilk piyasaya çıktığı günden bu yana popüler olarak kullanılmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan İnstagram, kullanıcılara zengin özellikler sunmaktadır. Fotoğraf ve video paylaşımı üzerine kuralı olmakla beraber, güncellemeleri sonucunda sayısız aracı tanıtmıştır.

Tüm bunlar, üçüncül parti uygulamalarının da gelişmesine yol açmıştır. Günümüzde fotoğraf, video ya da hikâye düzenlemesi için takip edilebilecek çok sayıda aplikasyon vardır. Böylece yoğun olarak kullanılan platformda, pek çok kişi yüksek takipçi sayısına erişmiştir. Peki, en fazla takipçileri olanlar kim?

İnstagram’da en fazla takipçi sayısına sahip olan hesaplar açıklandı haberleri ardından, kısa sürede kullanıcılar arasında da bir merak konusu oldu.

İnstagram’da En Fazla Takipçiye Sahip Hesaplar

İnstagram takipçi sıralaması, her yıl için büyük bir merak konusudur. Peki, bu yıl durumlar nasıl?

 1. İnstagram: Dünyada en çok takipçisi bulunan hesap İnstagram. 385 milyon takipçiyle uzun süre bunu elinde tutacağa benzemektedir.
 2. Christiano Ronaldo: 260 milyon takipçiyle, futbol severlerin de büyük bir ilgi odağıdır.
 3. Ariana Grande: Ariana Grande, 220 milyon takipçisiyle en çok beğenilen hesaplardan da biridir.
 4. Dwayne Johnson: 216 milyon takipçisi olan Dwayne Johnson, en çok takipçsi olan İnstagram hesapları içindedir.
 5. Kylie Jenner: Attığı fotoğraflara milyonlarca beğeni alan Kylie Jenner, 214 milyon takipçiye sahiptir.
 6. Selena Gomez: Dizi, film ve şarkılarıyla bilinen Selena Gomez, 208 milyon takipçiye sahiptir.
 7. Kim Kardashian: 204 milyon takipçisi bulunan Kim Kardashian, yoğun olarak takip edilen hesaplar arasındadır.
 8. Lionel Messi: Futbol severler tarafından sevgiyle takip edilen bir diğer hesap olan Lionel Messi, 182 milyon takipçiye sahiptir.
 9. Beyonce: 164 milyon takipçisi olan Beyonce, profesyonel çekimlerden oluşan çok sayıda gönderiye sahiptir.
 10. Justin Bieber: 162 milyon takipçisi olan Justin Bieber, en çok takipçisi olanlar arasında yerini almaktadır.
 11. National Geographic: Dünyada en çok takip edilen belgesel kanallarından olan National Geographic, 152 milyon takipçiye sahiptir.
 12. Kendall Jenner: 150 milyon takipçisi olan Kendall Jenner, Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Hem model, hem de televizyon kişiliği vardır.
 13. Taylor Swift: Amerikalı bir diğer şarkıcı olan Taylor Swift, 146 milyon 794 bin 421 takipçiyle en çok takip edilen hesaplar arasındadır. Paylaşımları sanatsal niteliktedir.
 14. Neymar: Futbol sevelerin tanıdığı bir futbolcu olan Neymar, İnstagram’da 146 milyon 218 bin 790 takipçiye sahiptir. Gerek kariyer, gerekse hayatı hakkında paylaşımları vardır.
 15. Jennifer Lopez: 141 milyon takipçisi olan Jennifer Lopez, İnstagram’da ilgiyle takip edilmektedir.
 16. Nike: 132 Milyon takipçisi olan Nike, spor giyiminde olduğu gibi sosyal platformda da oldukça sevilmektedir.
 17. Khloe Kardashian: 129 milyon 528 bin 530 takipçiyle sıralarda yerini alan Khloe Kardashian, birçok kişi tarafından takip edilmektedir.
 18. Nicki Minaj: En çok takipçisi bulunan hesaplardan biri olan Nicki Minaj’ın İnstagram’da 129 milyon 325 bin 778 takipçisi vardır.
 19. Miley Cyrus: 122 milyon takipçisi bulunan Miley Cyrus, geçtiğimiz yılda da listeler arasındaydı. Takipçi sayısını arttırmakla beraber, listedeki sıralamada geride kaldı.
 20. Katty Perry: 112 milyon takipçiye sahip olan Katty Perry, en fazla takipçiye sahip hesaplar arasındadır. Geçtiğimiz yılın listelerine olduğu da hatırlanmaktadır.

İnstagram takipçi sıralaması bakımından en çok beğenilen ve takip edilen bu hesaplar, her geçen gün takipçilerini arttırmaktadır.


Yorum Yap