İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 128 Kez Okundu

İnstagram'da Keşfete Düşmenin Püf Noktaları

İnstagram'da keşfete düşmenin püf noktaları, platform kullanıcıları tarafından büyük bir önemle takip edilmektedir. Zira keşfete düşmek, hesapların tanınırlık oranlarını da büyük oranda arttırmaktadır.

Her ne kadar pek çok kullanıcı bu maddeleri bilse de uygulama yöntemleri çoğu zaman yanlıştır. Dolayısıyla alınan sonuçların etki oranı da daha düşük olmaktadır. Bu konuda bilmeniz gerekenler şöyledir;

  1. Doğru etiketler kullanmak
  2. Paylaşımları planlı yapmak
  3. Paylaşımları düzgün şekilde yapmak

Bu gibi püf noktalara önem vermek, hesabınızı keşfete taşımanızda yardımcı olacaktır. Peki, bu püf noktaların ayrıntıları nelerdir ve nasıl yapılmaktadır?

  1. Doğru Etiketler Kullanmak

Hashtag olarak da bilinen etiket kullanımı, günümüzde aslında pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Ancak bilinmeyen, aslında çoğu kişinin yanlış kullandığıdır. Burada yapılan birinci hata, konunuzla, fotoğraf-videoyla ilgisiz etiket kullanmaktır. Zira İnstagram keşfet hashtag 2020 için böyle bir etiket bulunmamaktadır.

Bunun temel nedeni her fotoğrafın, videonun konuya özel, onu anlatan bir etiket kullanma sebebidir. Örneğin balıklar üzerine bir hesabınız varsa, popüler kitap etiketleri kullanmak sizin için yararlı olmayacaktır. Aksine, İnstagram’ın da şüphelenmesine neden olabilir.

İkinci yapılan yanlış ise en çok gönderi paylaşılan etiketleri kullanmaktır. Zira bu tür hashtag, size neredeyse hiçbir zaman keşfete düşürecek etkileşim sağlamaz. Temel nedeni aslında gönderilerinizin görünmez olmadır.

Zira milyonlarca gönderi arasından sadece sizinkinin tespit edilmesi, takdir edileceği üzere oldukça zordur. Ancak aynı konuda ve daha düşük paylaşımlı etiketleri kullanırsanız, görünürlük oranınız artacaktır.

Görüleceği üzere İnstagram keşfet hashtag 2020 metodu aslında çözüm değildir. Bahsettiğimiz konuya özen göstermek, size daha büyük katkıda bulunacaktır.

  1. Paylaşımları Planlı Yapmak

İnstagram'da keşfete düşmenin püf noktaları arasında bir madde de paylaşımları planlı yapmaktır. Zira birçok hesap bu konuda yanlış yöntemler uygulamakta ya da plansız hareket etmektedir.

Eğer çok sık paylaşımlar yaparsanız, bu sizi çoğu zaman keşfete düşürmeyecektir. Zira bir süre sonra takipçileriniz, paylaşımlarınızdan, konunuzdan sıkılacaktır. Ancak durum bundan da ibaret değildir. Üst üste ya da çok yakın dönemli paylaşımlar, kalitesi yüksek olsa da aklınızdaki tüm uygun paylaşımları düşürerecektir. Ardından iki durumdan biri söz konusudur.

Bunların ilki, kendinizi tekrar etmeye başlamanızdır. Ancak bu özgünlüğü ortadan kaldıracağı için bir süre sonra etkileşimleriniz azalacaktır.

İkincisi ise tamamen durmasıdır. Eğer kendinizi tekrara düşmek istemiyorsanız, ilham gelene kadar ara vermeniz gerekmektedir. Ancak bu dönem ne kadar uzarsa, takipçileriniz de bu kadar düşecektir. Bu takipçilerin büyük kısmı da size beğenileri veren kişilerdir.

Zira sizi pasif takip edenler, çoğu zaman etkileşim bırakmayacaktır. Dolayısıyla ara verseniz dahi görmeyenlerden söz edilebilir. Ancak sizi yoğun takip edenlerde böyle değildir. Zira beğeniler, kullanıcın o videoyu izlediğini, görseli incelediğine işaret etmektedir. Böylece bir sonraki paylaşımınızda esas kitlenizin ayrılması nedeniyle beğenileriniz de azalacaktır.

Çok seyrek paylaşım yapmak da aynı etkiye sahip olacaktır. Ancak paylaşımlarınızı planlarsanız, böyle sorunlar olmayacaktır.

  1. Paylaşımları Düzgün Şekilde Yapmak

İnstagram keşfete çıkamıyorum diyorsanız, bir sebebi de paylaşımları düzgün yapmamanızdır. Eğer oluşturduğunuz içeriklere özen göstermiyorsanız, vakit ayırmıyorsanız etkileşimleriniz azalacaktır. Böylece keşfete düşme de zorlaşacaktır.

Ayrıca farklı gönderiler hazırlasanız da üst üste aynı konuları paylaşmak, kullanıcıların sıkılmasına neden olacaktır. İnstagram sayfam keşfete düşmüyor diyorsanız, farklı gönderiler paylaşmanız önerilmektedir. Ancak bu aynı tür gönderiler yapmamanızı işaret etmez. Yapmanız gereken, aynı tür paylaşımlar arasına farklı içerikler koymaktır. Böylece takipçilerinizin ilgisini canlı tutabilirsiniz.

 


Yorum Yap