İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 115 Kez Okundu

İnstagram'da Etkileşim Engeli Nasıl Kaldırılır?

İnstagram’da etkileşim engeli nasıl kaldırılır sorunu birçok kişi arasında görülür. Bunun iki nedeni vardır. İlki etkileşim limitini geçmiş olmanız, ikincisi ise şifrenizi paylaşmış olmanızdır.

İnstagram içerisinde çok sayıda üye vardır. Topluluk içerisinde iletişimi daha iyi yapmak ve korumak için kurallar söz konusudur. Her üyenin bunlara uyması şart olsa da birçok kişi okumadan kullanır. Dolayısıyla bazı kullanıcılar fark etmeden ihlal yapar.

Bunun sonuçlarından biri de etkileşim engelidir. Eğer çok fazla beni yapmışsanız, çok takip isteği atmışsanız bu engeli almanız mümkündür. Ancak bu her zaman geçerli değildir. Örneğin şifrenizi başka birisi biliyorsa, sizin yerine limiti o da aşmış olabilir. Peki, İnstagram beğeni/yorum engeli ne zaman kalkar?

İnstagram Etkileşim Engeli Neden Gelir?

İnstagram 1 haftalık engel kaldırma öncesinde engelin neden alındığı da bilinmelidir. Zira aksi halde sürekli engel alınabilir.

Eğer beğeni hilesi almışsanız, platformda 1 saatte 350’den yüksek beğeni yapmanız muhtemeldir. Dolayısıyla beğeni hızınızı düşürmeniz gerekir. Yorum engeli ise topluluk kurallarında yazılı maddelere aykırı yorum yapmışsanız alınabilir. Ayrıca spam mesajlar da bunun için bir nedendir.

Engel almak istemiyorsanız, paylaşımdan önce ihlal edilmemesi gereken kuralları bilmeniz bu nedenle önemlidir. Çünkü bunları sürekli devam ettirmek, ilk olarak engelinizin süresinin artmasına neden olur. Ardından da hesabınız kapanabilir.

İnstagram'da Etkileşim Engeli Kaldırılır?

İnstagram 1 haftalık engel kaldırma nasıl olur? Platform tarafından verilen engel süresi değişiktir. Eğer 1 haftadır engeliniz devam ediyorsa deneyebileceğiniz iki yöntem vardır. Bunların ilki engel almadan önce ne yaptığınızı hatırlamadır.

Örneğin çok fazla takipçi isteği atmışsanız, bu bir engel nedenidir. Aynı zamanda son 1 saatte 350’den yüksek beğeniniz varsa bu da bir problemdir. Eğer normal kullanmışsanız ve anormallik yoksa İnstagram ile iletişim kurmanız gerekir. Yetkililere durumu açıklayıp herhangi bir kuralı ihlal etmediğinizi belirtirseniz, tekrar bir inceleme yapılabilir.

Eğer doğruysanız ve hata varsa İnstagram 1 hafta engel kaldırma 2020 yapılabilir. Eğer bir ihlal görürseniz ancak siz bunları beğenmemişseniz, tekar durumu platforma anlatmanız gerekir. Ayrıca bu hesabınızda bir güvenlik açığı anlamına gelir. Dolayısıyla önlem almak tavsiye edilir.

Ancak bilmeden de ihlal etseniz, tek çözümünüz sürenin bitmesini beklemedir. Tek yapabileceğiniz kaç günlük bir engel aldığınızı platforma sormadır. İnstagram beğeni/yorum engeli nasıl kalkar için gönderilerinizin de gözden geçirilmesi tavsiye edilir. Şayet topluluk kurallarına uymayan paylaşımlar,  yorumlar varsa hepsi kaldırılmalıdır.

Engel Kaldırma Hilesi Var Mıdır?

İnstagram’da birçok kişi hile ile bunu kaldırmak ister. Zira Google üzerinde en çok taratılan kelimelerden biri de İnstagram engel kaldırma hilesi olur.

Ancak bu tür aplikasyonlara güvenmemeniz gerekir. Zira hiçbir uygulama veya kişi bunu kaldıramaz. Çünkü engeli koyan İnstagram’dır. Kaldırmak da platformun yetkililerine düşer. Bu tür programların hesap güvenliğinizi riske atması da muhtemeldir.

İnstagram Etkileşim Engeli Ne Kadar Sürer?

Peki, engel kaç gün sürer?  Bu konuda belirli bir süre bulunmaz. İlk engelinizse alacağınız süre daha düşüktür. Dolayısıyla İnstagram takip engeli kaç gün sürer için belirli bir gün yoktur.

Ancak ihlalleriniz arttıkça, engelin daha uzun süre verileceği bilinmelidir. Örneğin İnstagram takip engelim kalkmıyor diyorsanız ve ilk engel değilse, alacağınız süre daha uzun olacaktır. Dolayısıyla ilk engelinizin süresiyle karşılaştırmak çözüm değildir.

Dikkat etmeniz gereken, hareketlerinize devam ettiğiniz takdirde hesabınızın kapatılabileceğidir. Bu nedenle her kullanıcı İnstagram’ın kurallarını okumalı ve buna göre hareket etmelidir.


Yorum Yap