İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 115 Kez Okundu

Instagram'a Masaüstü Paylaşım Geliyor

Instagram’a masaüstünden paylaşım yapma özelliği test ediliyor! Bilgisayardan Instagram paylaşımı nasıl yapılır birçok platform üyesinin aklını karıştıran sorular arasında. Bilindiği üzere platformun aplikasyonunda olan özelliklerin çoğu, web sürümünde mevcut değil. Bunlardan bir tanesi de paylaşım yapma.

Bu konuda ortaya çıkan bir takım görüntüler, platformun sonunda bu dair bir özellik üzerinde test yaptığına işaret etmekte. Bilindiği üzere bir dönem masaüstünde sadece akışa bakılabilmekteydi. Ancak sonradan farklı özellikler de getirilmeye başlandı. Bunlardan bir tanesi de hatırlandığı gibi mesajlar.

Bu konuda platformun kendi web sitesi aracılığıyla gönderi yapma imkânı vereceğine dair iddialar dile getirilmekteydi. Keşfedilen bazı ekran görüntüleri bu özelliği ve kullanımını gösterdi.

Ne Zaman Sunulacak?

Instagram’ın bu testinin duyulmasıyla beraber, birçok kişi ne zaman geleceği, nasıl kullanıldığına dair soru işaretlerini de bulundurmaya başladı. Burada öncelikle mobil üzerinde olduğu gibi paylaşım olacağı dile getirilmeli. Bu sebeple yabancılık çekilmeyeceği belirtilebilir. Peki, Instagram bilgisayardan paylaşım ne zaman sunulacak?

Bu konuda henüz bir bilgi bulunmamakta. Ancak birçok kişi yakın olmadığını düşünmekte. Peki, özellik sunulduktan sonra durum mobilin kullanımı düşer mi? Bu konu da henüz bilinmese de, evet yanıtı verilebilir. Ancak bu günün çoğu vaktini bilgisayardan geçirenler için söz konusu.

Her ne kadar birçok kişi telefondan ayrılamasa da, akıllı telefonunu sadece Whatsapp gibi uygulamalar üzerinden mesajlaşma, SMS ve arama amaçları için kullanan göz ardı edilemez bir kitle mevcut. Dolayısıyla onların oldukça seveceği bir özellik olduğu söylenebilir.

Masaüstünden Paylaşımın Önemi Ne?

Peki, merak edenler için masaüstü paylaşımın önemi nedir? Her ne kadar telefondan ayrılamayan kişilerin önemsemeyeceği düşünülse de, aslında tamamen hatalı. Zira Instagram’da birçok kişi platformda yoğun paylaşım yapmakta.

Dolayısıyla öncesinde bir video-fotoğraf düzenleme, photoshop süreci mevcut. Her ne kadar buna yönelik bazı uygulamalar olsa da, bilgisayardan hem daha kolay, hem de hızlı yapıldığı söylenebilir. Bunlara daha iyi performans alındığı, ayrıntılara dikkat edilebildiği de dâhil edilebilir.

Her ne kadar kişiler düzenleme ardından telefona aktarım yapabilse de, bunun sonucunda bir kalite düşmesi yaşanmakta. Masaüstünden paylaşım yapma özelliği de, bu duruma çözüm getirmekte. Böylece kişiler istediği gibi değişiklik yaparak, telefona aktarma gereği kalmaksızın gönderi yapabilecek.

Instagram Masaüstünden Nasıl Yükleme Yapılabilir?

Peki, bu özellik tanıtılana kadar neler yapabilirsiniz? Eğer Vivaldi ve BlueStacks App Player programlarını bilgisayarınıza kurarsanız, buna yönelik sonuç alabilirsiniz. Burada Vivaldi için şu işlemler yapılmalı;

  1. Bilgisayarınıza Vivaldi indirin ve kurun.
  2. Açtıktan sonra Instagram’ın adresini ilgili yere yazın.
  3. Ardından ekranın sol kısmındaki artı sembolüne tıklayın.
  4. Eğer doldurma yapılmazsa, kendiniz yazarak adresi takip edin.
  5. Ardından adres çubuğunun yan tarafındaki artı sembolünü seçin ve sol kısımda mobili açın.

Tüm bu işlemler ardından tek yapmanız gereken platformdaki kullanıcı adınızı ve parolanızı yazmak. Vivaldi tıpkı Chrome gibi bir tarayıcı olup, normal zamanlarda kullanılabilir. Sunduğu bu özelliği ile Instagram mobil girişini bilgisayardan yapmanıza izin vermekte. Böylece sadece paylaşım değil, tüm özelliklerini kullanımınıza sunmakta. Eğer BlueStacks App Player kullanmak istiyorsanız, şu işlemleri yapmak gerekli;

  1. Bilgisayarınıza bu programı indirin.
  2. Kurulumu yapın ve izinleri sağlayın.
  3. Her şey bitince açarak, Google hesabınızı kullanarak giriş sağlayın. İsterseniz kendinize göre özelleştirme yapın.

Ardından tek yapmanız gereken, platformun mobil sürümünü yüklemek. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak Instagram hesabınıza girmeniz ardından tıpkı aplikasyondaymış gibi tüm özellikleri kullanabilirsiniz.


Yorum Yap