İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 186 Kez Okundu

Facebook Gizli Hesap Görme Siteleri ve Uygulamaları

Facebook üzerinden takip edilmeyen gizli hesapları görüntülemek isteyen kişiler, Facebook gizli hesap görme siteleri ve uygulamaları 2022 konusu üzerine araştırma yapmaktadır. Eğer Facebook’ta yer alan bir gizli hesabı takip isteği atılmasına gerek kalmadan görmek istiyorsanız, bu noktada bazı web siteleri, mobil uygulamalar ya da programlardan yardım alabilirsiniz.

Günümüzde Facebook’ta gizli hesapları görmek için kullanılan pek çok farklı uygulama bulunmaktadır. Bu sayede istenen kapalı hesaplara kolayca erişim sağlanabilmekte ve paylaşımlar görülebilmektedir. Bu uygulamalar ve siteler hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz.

Facebook Kapalı Profil Görme

Facebook, günümüzde en yaygın sosyal medya platformlarından bir tanesidir. Bu mecrada hesap açan kişiler, isteklerine bağlı olarak gizli ya da herkese açık türde hesap kullanabilmektedir. Kapalı hesaba sahip olan kişilerin paylaştığı içerikler yalnızca bu hesabı takip eden kullanıcılar tarafından görüntülenebilmektedir. Facebook’ta arkadaşı olmayan kullanıcıların gizli hesaplarında neler paylaşıldığını görmek isteyenler ise Facebook kapalı profil görme işlemi yapmak istemektedir.

Gizli hesapları görmek isteyen Facebook kullanıcıları, bu noktada bu tür bir işlemin resmi Facebook uygulaması ya da web sitesi üzerinden yapılamayacağını bilmelidir. Ancak bu işlemi gerçekleştirebilmek için Facebook sistemini kopyalayan ve gizli hesapları görme özelliği eklenen üçüncü şahıs uygulamaları kullanılabilmektedir.

Facebook Gizli Hesap Görme Uygulamaları

Gizli Facebook hesaplarına kolayca erişmek ve tüm paylaşımları takip etme gereksinimi olmadan görüntülemek isteyen bireyler, Facebook gizli hesap görme uygulamaları kullanmayı düşünmektedir. Daha önce de söz ettiğimiz gibi bu işlemi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz pek çok mobil uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaları hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanabilirsiniz. Facebook gizli hesap görme işlemi için en çok tercih edilen uygulamalar aşağıdaki listede sıralanmaktadır.

 1. Profile Reports+
 2. Postegro - Gizli Hesapları Görüntüle
 3. Postalker Gizli Profilleri Gör
 4. Pingru
 5. Pighost
 6. Postegro LiLi
 7. Ghost Fly - Gizli Profilleri gör
 8. Profile Zoom
 9. The Profiler
 10. Face Search

Belirtilen bu uygulamalardan istediğinizi mobil cihazınıza indirerek gizli hesapları görüntülemeye başlayabilirsiniz. Ancak bu amaç için geliştirilmiş uygulamalar hakkında bilinmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Zira Facebook gizli hesap görme uygulamaları üçüncü şahıslar tarafından hazırlanmaktadır ve bu uygulamaların Facebook ile hiçbir bağlantısı yoktur. Üstelik gizli hesapları bu uygulamalar üzerinden görmek isteyen kullanıcıların hesap bilgilerini girmesi gerekmektedir. Bu durum da hesabınızın başkaları tarafından ele geçirilmesine sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle herhangi bir gizli hesap görüntüleme uygulamasını kullanmadan önce mutlaka uygulamaya yapılan yorumları incelemeniz tavsiye edilmektedir.   

Facebook Gizli Hesap Görme Siteleri 2022

Facebook gizli hesap görme siteleri 2022 araştırması yapan kişiler, pek çok farklı site üzerinden Facebook’ta yer alan gizli hesapların paylaşımlarına ulaşabilmektedir. Bu bağlamda bazı uygulamalar ücretli olup, hesaplar hakkında daha detaylı ve doğru bilgilere erişilmesini sağlamaktadır. Bilgisayarınız üzerinden herhangi bir indirme işlemi yapmadan kullanabileceğiniz gizli hesap görme siteleri aşağıdaki listede sıralanmaktadır.

 • Phone Sheriff
 • FlexiSpy
 • Spyzie
 • Mobi Stealth
 • iKey Monitor

Belirtilen bu siteler, genellikle ebeveynler tarafından kullanılan ve kişilerin Facebook da dahil olmak üzere çoğu mecradaki paylaşım ve hareketlerini görüntülemeye yardımcı olan casusluk amaçlı programlardır. Bu programlar hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz.

Phone Sheriff

Phone Sheriff, Facebook’ta arkadaşın olmayanların paylaşımlarını görme işlemi yapmak isteyenlerin tercih edebileceği uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu uygulama sayesinde kaydettiğiniz cihazları gerçek zamanlı şekilde izleyebilmeniz mümkündür. Görüntülenecek içerikler filtrelenebilir ve bu sayede sosyal medya kullanımı çok daha güvenli hale gelmektedir. Eğer hesap görme işlemini ebeveyn olarak yapmak istiyorsanız, bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

Bu uygulamanın olumsuz yanı ise izlediğiniz cihaz, sizin cihazı görüntülediğinizi fark edebilmesidir. Bu da demek oluyor ki, cihazını izlediğiniz kişi sizi fark ederse bağlantıyı kesebilir. Phone Sheriff, ücretli bir uygulamadır ve ödemeyi yıllık olarak almaktadır. Fiyatlar ise ortalama 90 ABD Dolarıdır.

FlexiSpy

Web tabanlı bir program olan FlexiSpy, kolay kullanılabilir bir ara yüze sahip olduğu için herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yalnızca Facebook değil, çoğu sosyal medya uygulaması için de kullanılabilen bu site, hedef cihazdaki hareketlerin takip edilmesini sağlamaktadır. Ancak bu uygulamada da bazı olumsuz yönler bulunmaktadır. Bunların ilki, uygulamanın ücretli olmasıdır.

Uygulamayı kullanabilmek ve hedef cihaza erişim sağlamak için ücretli abonelik oluşturmanız gerekecektir. Bu ücretli abonelik, uygulamada yer alan tüm özelliklere erişilmesini sağlamaktadır. Ancak bilmeniz gerekir ki, uygulama sistemi ödeme konusunda oldukça katıdır. Ödeme yapmayan kullanıcıların panele erişimi direkt olarak kesilmektedir.

Spyzie

Facebook gizli hesap görme siteleri ve uygulamaları 2022 araştırması yapan kişiler, Spyzie uygulamasını tercih edebilmektedir. Spyzie, Facebook da dahil olmak üzere Snapchat, WhatsApp, arama geçmişi, konum, tarayıcı geçmişi gibi pek çok bilgi sunmaktadır. Bu sayede ebeveynler ve istediği kişilerin sosyal medya ve telefonlarında ne gibi işlem yaptığını öğrenmek isteyenler, bu isteklerini kolayca Spyzie ile gerçekleştirebilmektedir. Bu uygulamanın en sevilen yanı ise hem kurulumu hem de kullanımının oldukça kolay olmasıdır. Ayrıca gizli mod özelliği bulunmakta ve hedef cihazı gerçek zamanlı olarak izlemeye yardımcı olmaktadır.

Ancak her gizli hesap görüntüleme sitesi ve uygulamasında olduğu gibi bu programda da sevilmeyen bazı yönler mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de bu uygulamanın yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlar için kullanılabilmesidir. Yani, iOS ya da daha farklı işletim sistemine sahip bir cihazı takip etmek itiyorsanız, bu uygulama işe yaramayacaktır.

Mobi Stealth

Facebook profil görme hilesi yaparak kapalı olan hesaplara erişim sağlamak isteyen bireyler, bu işlem için Mobi Stealth uygulamasını kullanabilmektedir. Müşteri desteği oldukça gelişmiş olan bu uygulama, hem Facebook hem de farklı sosyal medya platformları için kullanılabilmektedir. Bu sayede tek bir panel üzerinden birden fazla sosyal medya platformunu kontrol edebilmek ve gizli hesapları görüntüleyebilmek mümkün hale gelmektedir.

Mobi Stealth uygulamasının en sevilen özelliklerinden bir diğeri de ekran görüntüsü ve kaydının alınabiliyor olmasıdır. Bu sayede hedef cihaz pek çok yönden incelenebilmektedir. Ancak bilinmesi gerekir ki, bu uygulamada aylık ödeme planı bulunmamaktadır. Ödemeler 3 ayda 1 defa alınmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar istedikleri planı takip edebilmekte zorluk çekebilmektedir.

iKey Monitor

iKey Monitor uygulaması, hedeflenen cihazdan pek çok bilgi alınmasını sağlamaktadır. Facebook kapalı profil görme işlemi yapmak isteyenler, bu uygulamayı tercih ederek diğer sosyal medya platformları ve hedef cihazın konumu gibi bilgilere erişebilmektedir. Diğer Facebook gizli hesap görüntüleme uygulamalarına kıyasla özellikleri daha sınırlı olan iKey Monitor, üstelik diğer programlardan daha pahalıdır. Ancak genel olarak uygulamanın sunduğu özellikler yeterlidir.

Kullanımı kolay olan ve hedef cihazda yer alan çoğu bilgiye erişilmesini sağlamaktadır. Örneğin bağlı olan cihazda sohbet geçmişini, arama geçmişini, cihaz üzerinden yapılan işlemleri ve sosyal medya platformlarındaki hareketleri, bu uygulama sayesinde görüntüleyebilirsiniz.


Yorum Yap