İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 206 Kez Okundu

En Çok Takipçisi Olan Türk Instagram Fenomenleri

Instagram üzerinde takipçi sayıları büyük bir öneme sahiptir. Ancak birçok kişinin aklında olan, Instagram’da en çok takipçisi olan Türk 2021 yılında kimler? Sorusudur. Burada bazı isimler şu şekildedir;

 1. Nusr_et
 2. Mesut Özil
 3. Burak Özdemir
 4. Hande Erçel
 5. Burak Özçivit
 6. Çağrı Taner
 7. Acun Ilıcalı
 8. Demet Özdemir
 9. Hadise
 10. Neslihan Atagül Doğulu
 11. Fahriye Evcen Özçivit

Eğer Instagram zaman akışında daha fazla paylaşım görmek istiyorsanız ve hepsinin kaliteli olmasını arzu ediyorsanız, kaçırmamanız gereken hesaplardan bazıları bu şekildedir.

Nusr_et

#Saltbae etiketiyle öne çıkan Nusr_et, platform içerisinde 35,4 milyon takipçiye sahiptir.  Güncel olarak 2085 paylaşımı mevcut olup, takip ettiği 290 kişi vardır. Eğer kendisini takip etmek istiyorsanız, adresine girerek hem paylaşımlarını görebilir, hem de abone olabilirsiniz.

Mesut Özil

Başta futbol severler olmak üzere birçok kişinin takip ettiği Mesut Özil, Instagram’da en çok takipçisi olan Türkler arasındadır. Güncel olarak 1491 gönderisi olup, 312 kişiyi takip etmektedir. 23,9 milyon takipçisi olan Özil’e linkinden ulaşmanız mümkündür. Böylece paylaşımlarını görebilir, fotoğraflarını inceleyebilir, takip edebilirsiniz.

Burak Özdemir

Instagram’da cznburak kullanıcı adıyla bulunan Burak Özdemir, 22.9 milyon takipçiyle oldukça büyük bir kitleye sahiptir. 1586 gönderisi mevcut olup, 193 kişiyi takip etmektedir.

Kendisini takip etmek istiyorsanız, adresini izlemeniz yeterlidir. Açık hesap olduğu için fotoğraflarını incelemeniz de mümkündür.

Hande Erçel

Instagram’da handemiyy kullanıcı adıyla bulunan Hande Erçel,  en çok takipçisi olan kadınlar arasındadır. Zira 22,3 milyon gibi büyük bir kitlesi bulunur. Erçel 398 kişiyi takip etmekte olup, güncel olarak 504 gönderisi vardır.

Hesabı açık gizlilikte olup, adresinden fotoğraflarını görebilir, takibe alabilirsiniz.

Burak Özçivit

Instagram’da sevilerek takip edilen hesaplardan birine sahip olan Burak Özçivit, burada yaklaşık 18 milyon takipçiye sahiptir. 60 kişiyi takip etmektedir ve 228 gönderisi vardır.  Kendisinin hesabı açık olup, adresine girerseniz takip etmeniz, gönderilerini incelemeniz mümkündür.

Çağrı Taner

Çağrı Taner, Instagram’da en çok takip edilen hesaplardan bir tanesidir. Instagram fenomenleri arasında 16,3 milyon takipçisi olup, kendisi 20 kişiyi takip etmektedir.

20,494 gönderisi mevcut olup, linkinden kendisine ulaşmanız mümkündür. Gizli hesap olduğu için paylaşımlarını görebilmek için takip etmeniz gerekir.

Acun Ilıcalı

Instagram’da birçok üye tarafından takip edilen Acun Ilıcalı, 155 kişiyi takip etmektedir. 474 paylaşımı mevcut olup, hesabı açık gizliliktedir. Dolayısıyla adresine giderseniz, paylaşımlarına bakmanız, takip etmeniz mümkündür.

Güncel olarak yaklaşık 13,5 milyon takipçisi vardır.

Demet Özdemir

Instagram’da en çok takipçiye sahip kişilerden biri olan Demet Özdemir, 13.2 milyon civarında kişi tarafından takip edilmektedir. Hesabı açık gizlilikte olup, 703 paylaşımı vardır.

842 kişiyi takip eden Özdemir’e linkinden ulaşmanız mümkündür.

Hadise

Hadise, Instagram en çok takipçisi olan 2021 listesi arasında yer almaktadır. 630 paylaşımı mevcut olup, yaklaşık olarak 12,6 milyon takipçisi vardır.

Hiç kimseyi takip etmeyen Hadise, açık bir profile sahiptir. Dolayısıyla https://www.instagram.com/demetozdemir/ linkini ziyaret ederek kendisini görebilir, paylaşımlarını inceleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Neslihan Atagül Doğulu

Instagram hesabında 625 kişiyi takip eden Neslihan Atagül Doğulu, 11.9 milyon takipçiye sahiptir. 554 gönderisi mevcut olup, açık gizlilikte bir profile sahiptir. Dolayısıyla linkini takip ederseniz hem paylaşımlarını görebilir, hem de takip edebilirsiniz.

Fahriye Evcen Özçivit

Fahriye Evcen Özçivit, Instagram’da en çok takipçisi olan isimler arasındadır. 11,9 milyon takipçisi olup, 226 kişiyi takip etmektedir. 944 paylaşımı olup hesabı açıktır; bu nedenle paylaşımlarını görmeniz mümkündür.

Kendisine linkini takip ederek ulaşabilirsiniz.


Yorum Yap


Youtube Katıl Nedir, Nasıl Açılır?

1 Yıl Önce 2189 Kez Okundu

Youtube Abone Ücretleri

1 Yıl Önce 2172 Kez Okundu

Instagram Eski ve Silinen Mesajları Görme

1 Yıl Önce 2124 Kez Okundu

Instagram Beyaz Ekran Sorunu ve Çözümü

1 Yıl Önce 2109 Kez Okundu

En İyi Stalk Uygulamaları

1 Yıl Önce 2143 Kez Okundu

Instagram Sponsorluk Reklamları Onaylanmıyor

1 Yıl Önce 2096 Kez Okundu

Youtube Katıl Nedir, Nasıl Açılır?

1 Yıl Önce 2189 Kez Okundu

Youtube Abone Ücretleri

1 Yıl Önce 2172 Kez Okundu

En İyi Stalk Uygulamaları

1 Yıl Önce 2143 Kez Okundu

Instagram Eski ve Silinen Mesajları Görme

1 Yıl Önce 2124 Kez Okundu

Instagram Beyaz Ekran Sorunu ve Çözümü

1 Yıl Önce 2109 Kez Okundu

Instagram Sponsorluk Reklamları Onaylanmıyor

1 Yıl Önce 2096 Kez Okundu