İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Hesabına Takipçi, Beğeni Yada Reels Video İzlenmesi Göndermek İçin Hemen İnstagram Kullanıcı Adın İle Sisteme Giriş Yap.

@
Hesap güvenliğiniz bizim için çok önemli o yüzden şifrenizi istemiyoruz, Giriş yapmak için sadece kullanıcı adınız yeterli.
instagram
1 Yıl Önce Yayınlandı 100 Kez Okundu

Bilgisayara TikTok Nasıl İndirilir?

TikTok akıllı telefonlardan pratik bir şekilde kullanılabilir. Bunun için market uygulamalarından yüklenmesi yeterlidir. Ancak TikTok Windows 10 üzerinden kullanma da sıklıkla incelenmektedir. Bunun için ilk çözüm, tarayıcı kullanmadır. Bunun için şu işlemleri yapmanız yeterlidir;

adresine bilgisayardan giriş yapın.

Sağ üstte bulunan giriş yapın butonuna tıklayın.

Kullanıcı adı bilgilerinizle giriş yapın.

Böylece tarayıcı üzerinden kullanmanız mümkündür. Ancak birçok kişi bunun yerine masaüstüne uygulamasını indirebilmek ister. Zira bu hem daha hızlı, hem de daha pratik çözümler sunmaktadır. Bunun için program kullanabilir ya da emülatör kullanabilirsiniz.

TikTok resmi bir şekilde indirilemediği için, bunlardan birini tercih edebilirsiniz.

Emülatör ile TikTok Bilgisayardan Nasıl Kullanılır?

Emülatörler günümüzde oyunlar ile eşleştirilmektedir. Ancak bu tamamen hatalıdır. Zira emülatörün temel amacı farklı bir programda çalışan yazılımların, değişik bir platformda kullanılmasını sağlamadır. Örneğin Android için geliştirilen bir uygulamayı Windows 10 üzerinde kullanmanızı sağlar.

Bunun için emülatörü indirdikten sonra işlemleri takip ederek, kullanmaya başlayabilirsiniz. Android için,

MEmu Play,

Nox Player,

GenyMotion,

GameLoop,

Bliss OS,

Droid4X,

PrimeOS,

LDPlayer,

KoPlayer,

Programları kullanılabilir. Bunları indirmek için kendi sitelerini kullanabilirsiniz. Ardından tek yapmanız gereken temel olarak TikTok’u mobil uygulama üzerinden indirmedir. Eğer ne yapmanız gerektiğine karar veremiyorsanız, YouTube üzerinde bunun için çok sayıda video bulunmaktadır.

Bunların herhangi birini izleyerek çözüm alabilir, ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken, her emülatörün farklı özellikler sunmasıdır. Dolayısıyla rastgele kullanmadan önce hepsini tek tek incelemeniz önerilir. Böylece size daha iyi çözüm önerisi sunanları bularak kullanabilirsiniz.

TikTok Android Telefona Nasıl İndirilir?

TikTok kolay bir şekilde indirilebilmektedir. Eğer yeni bir kullanıcıysanız TikTok indir şu şekilde yapılabilir;

Google Play Store uygulamasına giriş yapın.

Bilgisayardan adresine girerek yükle de denebilir.

Arama kutusuna TikTok yazarak, çıkan sonuç üzerinden yükle butonuna dokunun.

Bundan sonra hiçbir şey yapmanız gerekmez. Zira her şey otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. İndirme tamamlanınca yükleme kendiliğinden tamamlanır. Sizin sadece kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekir. Böylece platform kullanılmaya başlanabilir.

TikTok IOS Telefona Nasıl İndirilir?

Android uygulamalar IOS üzerinde çalışmaz. Bunun için programların IOS versiyonunun da yayınlanması gerekir. Ancak bu her zaman mümkün değildir. Bununla birlikte TikTok bir sosyal medya platformu olduğu için hem Android, hem de IOS için sunulmaktadır.

İndirmek için tek yapmanız gereken App Store’u açmadır. Ardından arama kısmına TikTok yazarak yükleyebilirsiniz.

BlueStacks ile TikTok İndirme

Eğer TikTok nereden indirilir diyorsanız, resmi bir işlem yapılamadığını bilmeniz gerekir. Dolayısıyla farklı kaynaklardan yararlanılmaktadır. Bunun için bir diğer çözüm BlueStacks adlı programdır. Ancak bunun için bilgisayarın belirli özellikleri taşıması gerekir. Minimum özellikler şöyledir;

  1. İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ya da Windows 10
  2. Depolama: 5 GB
  3. Ram Bellek: 4 GB

Ancak tavsiye edilen 10 GB boş alan olmasıdır. Buna ek olarak Ram Belleğin de 8 GB üzeri olması önerilir.  Kullanmak için şu işlemler yapılır;

adresine giriş yapın.

İndirdikten sonra kurulum işlemlerini gerçekleştirin.

Google hesabınız üzerinde oturum açın.

TikTok uygulamasını yükleyin.

Ardından tek yapmanız gereken, TikTok üzerindeki kullanıcı adı ve şifreniz ile oturum açmadır. BlueStacks bir emülatör olup, temel olarak mobil uygulamayı bilgisayardan kullanma imkânı sunar.


Yorum Yap